Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek és milyen problémája...

Kinek és milyen problémája van a szomszédaival ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 18:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk volt egy bolond szembe szomszédunk. Este mindig bepialt es kiállt az utcára üvöltözni mint a sakál. Többször kihivtuk a polgarorseget, de mindig csak beszélgettek vele. Késsel is rendszeresen hadonászott az utcan. Apum többször szolt neki hogy alljon le, nem állt le, apum megverte, az meg kihívta a rendőrséget es kirohogtek ot, apumat meg megdicsérték :D
2021. júl. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ja amugy kb igy 22-4ig uvoltozott es nagyon behallatszott. Mar kb fél-1 eve nem hallottam, lehet valaki mas is megverte vagy meghalt a pia miatt
2021. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

Csak annyi, hogy a nő néha szó szerint sakálként üvölt a gyerekeivel.


Na, ez gáz, kicsik, persze, hogy néha hisztiznek, meg leejtenek ezt-azt, de erre nem az a megoldás, hogy mint egy elmebeteg ordibálok velük. Szerinte meg igen.


Nem bántalmazza őket fizikálisan, "csak" ordít, így sajnos tehetetlenek vagyunk.

2021. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem és nem akar dugni velem a felesége... teljesen kikészültem emiatt!
2021. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Neveletlen szociopata kötözködő barm. De csak egy ilyen, a többi jóarc.
2021. júl. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

tipikus firstworldproblem:

átnő a "csilán" tőlünk a kerítés alatt (a piszok rizómás mindenit!) és tönkreteszi a frissen felgereblyézett rurálzen (értsd: alföldi sívóhomok) kertjének a kinézetét.

eredetileg persze elfelejtette, hogy a csilán tőle jött át hozzánk, csak mi hasznosítjuk.

2021. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóról jutott eszembe, hogy nekem az egyik szomszédom azt mondta, hogy nem ültethetek úgy fát a kertembe, hogy ha az megnő, árnyékot vessen az ő kertjére. Ekkor jöttem rá, hogy tényleg létezik az, hogy valaki lábon hordja ki az agyhalált! 😅 Egyébkent egy mindenbe belepofázó, okoskodó, unatkozó nyugdíjasról van szó, akitől egy perc nyugtunk sincs! A legjobban azt szeretem, mikor valamit csinálunk kint a kertben vagy a ház körül és odaáll kritizálni meg végigellenőrzi a munkát, mint egy meós! Egyetlen szerencsénk, hogy a többi szomszéddal nincsenek komolyabb problémák.
2021. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Felső szomszéd szerint kihűtöm a lakását, mert télen is bukóra van nyitva a háló ablaka, ezért nála jégverem van, mintha nem is lenne fűtés. De nem érdekelt, mert előző nyáron meg azt adta elő nekem, hogy a felette lakó Kuszi ja a levegőt a lakásából, mert drogot főz, és ezért hidegek a falai...

Meg hogy a harmadikról a néni lop a hűtőjéből.

Szóval van baj a dobozban.

2021. júl. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
*kiszívja*
2021. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szomszéd albérlő, zeneszerző, és van, hogy éjjel 11:03-kor, mikor már alszom, arra riadok fel legmélyebb álmomból, hogy a fejemnél megszólal az orgona, vagy 1-1 hangot énekel az operaénekesnő csaja fél órán keresztül. Már az elején lett szólva neki, de leszarja, hogy normálisan akartam vele először beszélni. Zeneiskolának használja a lakást úgy, hogy tudja, áthallatszik minden, de ő már az elején karba tett kézzel közölte, ő tudja a jogait (itt mi voltunk a sértett, és ő jött a jogaival, röhej, a kötelességeit persze nem akarja tudni), hogyha rendőrt hívok rá, lehalkítja a zongorát, majd mikor elmegy, visszaveszi. Így indított. Szerintetek? és ez az illető a Zenekadémián tanársegéd... Ez tanítja a jövő nemzedékét? Igazi bunkó, aki addig nyitogajta a pofonosládát, hogy végül nem teszi zsebre, amit kapni fog.

A többi szomszédról is tudnék mesélni, de hosszú lenne... Inkább hagyjuk is. Ezek többsége albérlő, mi nem.

2021. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!