Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen a viszonyod a szomszéda...

Milyen a viszonyod a szomszédaiddal?

Figyelt kérdés
Nálunk az egyiket még nem is láttam az udvaron kívül, pedig nyár elején költöztek ide, a másik pedig egy egész rendes nagypapa

2021. jan. 31. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon beszélünk. Vannak állítólag zajos szomszédok, akikkel páran balhéznak, de őszintén szólva én sosem hallok semmit, konkrétan mintha nem is ugyanabban a házban laknánk...


Velünk nem nagyon beszél senki, sem jó, sem rossz értelemben. A közös képviselővel néha egyeztetek, meg közgyűlésen látok mindenkit, de igazából ennyi.

2021. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik oldalon lévő ház jelenleg lakatlan, a másikban egy család lakik. Olyan semmilyen a kapcsolatunk, haragszom rájuk, kb utálom őket, de nem teszem szóvá. Nem vitázok velük, de az egész család úgy hülye, ahogy van és kiérdemelték, hogy ez a véleményem róluk.
2021. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan semmilyen. Ha szembejönnnek, köszönünk. A legtöbbnek a nevét sem tudjuk.
2021. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Totál semleges, látjuk egymást köszönünk, de ennyi.
2021. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár emelettel feljebb lakik egy nyugdijas pár. Velük szoktunk 3 hetente iszogatni, macskázni, nagyokat beszélgetni. Egyébként 40 lakásbol csak velük. Többi snasz paraszt
2021. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Egyel szoktunk beszelgetni neha, de itt ki is fujt a dolog. Egyik oldalt egy kulfoldi csalad lakik egy gyerekkel, ok nagyon aranyosak. Mosolyogva szoktunk koszonni, veluk ennyi. A masik oldalon fogalmam sincsen ki lakik, soha nem lattam meg, pedig egy eve itt lakunk. Akivel beszelgetni szoktunk, o nem falszomszed, de itt lakik az emeleten.
2021. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Mögöttünk lévő házban egy 40-es nő lakik a lányával, semmi kapcsolatunk nincs. A mellettünk lévőben egy 60-as nő a fiával, ők aranyosak. A szembe szomszédok mind idősek, nagyon nem szeretnek minket, mert fiatalok vagyunk és állítólag hangosak.
2021. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélünk, néha találkozunk a folyosón, így köszönünk, de ennyi.
2021. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron költöztem ide, 4 emeletes társasház. Azokkal, akikkel egy szinten lakom, még egyáltalán nem futottam össze azóta. Tudom, hogy az egyik falszomszédom egy korombeli srác: mindig korán kel, estefelé jön, csendben közlekedik, nem zajong. A másik falszomszédom egy negyvenes házaspár, két gyerekkel. Úgy dübörögnek esténként, hogy majd leszakad alattuk a padló. Csak azt hallgatom, mintha csatalovak trappolnának a fal másik oldalán. Nagyon durva. De hétvégente is olyan dübörgéssel vannak, hogy azt már elég nehezen lehet bírni. A poén, hogy a nő életvezetési tanácsadó... A bejárati ajtójukat is úgy bekúrják mindig maguk után, hogy a fél ház hallja szerintem. Alattuk szintén egy család lakik, ahol 4 hónapja folyamatosan felújítanak, egész nap bömböltetik a rádiót, de esténként is nagyon hangosak, bömböl a tévé, hangosan pofáznak még késő éjjel is és ott is megy a dübörgés keményen. Sok helyen laktam már és sajnos az a szomorú tapasztalat, hogy mindenhol van legalább 1 deviáns társaság.
2021. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem rég költöztünk új helyre, az előző albérlet egy újabb építésű társasház volt, na hát ami ott folyt, az minősíthetetlen..

Minden tetves nap dübörgés, de mintha Godzilla és egy T-Rex szabadult volna el, kiegészülve egy csapat elefánttal. És mindezt úgy, hogy mi voltunk a legfelső szinten és mégis alulról, azt sem tudjuk pontosan honnan, jöttek ezek a hangok. Aztán néha pár hülye gyerek, akiket a szülők csak legyártottak, cserébe nem neveltek, gondolt egyet és nekiálltak a folyosón gördeszkázni meg rollerezni. A másik tizenéves gyerek míg a folyosó egyik végéről a másikra ért, telekiabálta az egészet, csak hogy biztosan hallja mindenki.🤦🏻‍♀️ Emellé jöttek a gyökér oldalsó szomszédok, akik vagy ordibálva “kommunikáltak”, vagy a fiókot/szekrényajtót csapkodták izomból stb stb. Hetente minimum 3-4x hallgattuk, hogy valaki este 11-12-kor áll neki mosni valami favágóval és a centri hangjától megmaradni is alig lehetett. Lehetne még sorolni, de a lényeg hogy nem volt egy perc nyugta sem az embernek, nem egyszer mentem balhézni, de belefáradtunk. Utáltam ott lakni, így inkább elköltöztünk és rettenetesen sajnáltuk a következő lakókat.

Most panelban vagyunk kb 2 hónapja, egy a gond: hogy most viszont laknak felettünk.... minden zaj, amit hallani az felőlünk jön, elvileg 3-4 hülye pcsa lakik fent, akik szintén képtelenek megemelni a lábukat, mikor közlekednek a lakásban, volt hogy hajnal fél egykor még vinnyogva óbégattak felettünk, konkrétan tisztán értettem miről beszélnek. Úgy voltam vele nemrég költöztünk, nem megyek már egyből a szomszédhoz az első, második ilyen hajnalig vonyító alkalommal, hátha ez nem lesz rendszeres. Ám mikor valamelyik hétköznap késő este megint nekiálltak nyervogni, mi meg már pizsiben aludtunk volna, akkor nem volt energiám felvállalni, így hát fogtam a JBL hangszórónkat, szépen felhelyeztem a mennyezethez és max hangerőn el kezdtük üvölteni a zenét. Úgy tűnt értik a dolgot, mert 10 perc alatt kapcsoltak és végre bekussoltak. De ahogy látom az itt is módi, hogy éjfélkor mosok....🤦🏻‍♀️ Na mindegy, még mindig sokkal nyugodtabb itt, mint őrt volt abban a pokoltanyán.

2021. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!