Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg veszélyes Budapest?

Tényleg veszélyes Budapest?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt hogy nagyon veszélyes lett a város főleg az utóbbi években, kinek mi a tapasztalata? Nappal egyedül sétálni tömegközlekedni is veszélyes a város nagy részén, vagy csak bizonyos környékek?

2021. júl. 10. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindigis Budapesten laktam, igaz jobb környéken. Soha semmi gondom nem. Pedig volt, hogy éjszaka is egyedül mászkáltam.

Oké vannak csövesek, megszólíthatnak fura alakok, (utóbbi ritka) de ezek ártalmatlanok. Eljátszod, hogy turista vagy vagy csak elmész mellettük és békén hagynak.

20/l

2021. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesterzsébet legrosszabb környékén élek, 27 év alatt semmi nem történt a közelben. Egyszer feltörtek egy autót.
2021. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
En pedig egyszer ejfelrok jott be a vonatom a nyugatiba es, leakartak huzni a borondommel egyutt a kukasok....🙄
2021. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak bizonyos részek! Velem még soha semmi rossz nem történt, pedig elég könnyű préda lennék (kis termetű, fiatal nő).
2021. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy bármivel veszélyesebb lenne, mint bármelyik másik város. Mindenhol történhetnek lopások, támadások, verekedések. Illetve Pesten belül is meg vannak a jobb/rosszabb kerületek.
2021. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat is hogy ha egy esti séta alatt nem késelnek meg már szerencsés vagyok.
2021. júl. 10. 19:17
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Bizonyos részek igen, de nem mind.
2021. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt élettelen tinik terjesztik, akik szeretnék azt hinni magukról, hogy kemények, mert túlélik a "budapesti dzsungelt".

Nekem hobbim az éjszakai lófràlás a városban, soha semmi bajom nem történt.

A legdurvább az volt, amikor éjjel egykor a kihalt nyugati aluljáróban megkérdezte egy zigánygyerek, hogy ki tudom-e segíteni, egyszer pedig egy faszi kiszólt a kocsijából, hogy érdekel-e "hosztessz munka". Minkettõnek nemet mondtam, megértették és mentünk tovább a dolgunkra.

28n

2021. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora baromság, ártalmatlanul mondom. Itt élek, nem egyszer mászkáltam este, egyedül.
2021. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett veszélyesebb, az se igaz, hogy a város nagyrésze gáz. Vannak ugyan rosszabb környékek, mint pl. Hős utca, Népliget, Nyugati vagy Blaha aluljáró (sötétedés után) Népszínház utca, 8-10 kerületek bizonyos részei, Instant (szórakozóhely)
2021. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!