Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire veszélyes Budapesten?

Mennyire veszélyes Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehetséges, hogy Budapestre fogok kerülni mert ott lesz munkahelyem. Na most elég sok dolgot hallottam már Pestről, hogy amúgy szép és kultúrált hely, de meg lehet találni az eléggé kétes hírnevű helyeket is.

Esetleg valami túlélési tanácsokat valaki tud-e mondani, hogy ne raboljanak ki/késeljenek meg néhány héten belül?



2020. júl. 3. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne menj éjjel a hős utcába és nem lesz semmivel több bajod mint mashol. Az egyik legbiztonságosabb nagyvaros
2020. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Én pár éve költöztem fel vidékről, soha ért semmi atrocitás.
2020. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, éjjelente nem árt kerülni a nagyon kihalt utcákat, de egyébként semmi extra nincs itt.
2020. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor a hírekben a késeléses esetek? Azokról mit gondoltok?
2020. júl. 3. 21:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a fővárost, de erről a késelésről az a véleményem, hogy elmebetegek mindenhol vannak. Nyilván mivel Pesten laknak az országban a legtöbben, így ott nagyobb a valószínűsége, hogy ilyen történik.
2020. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Vagyon elleni bűncselekmények vannak, ne hordj aranyékszert, ne mutasd a drága mobilod, kerüld ki a galeriket, stb.


4: Bandaháború, belharc maffián belül.

Egy ilyen szitut legalább 5 mp-cel előbb látsz, átmész a túloldalra.

2020. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan már. Budapest sokkal biztonságosabb, mint a legtöbb nagyváros. Sajnos itt is előfordul nagyon ritkán egy-egy késelés, csak ha megnéznéd, hogy londonban, vagy párizsban hány ilyen eset van, meglepődnél, sokkal több, mint itt. Vannak helyek, amik veszélyesebbek, 7, 8, 9 kerület bizonyos részei, a többi rész teljesen normális és 23 kerület van.
2020. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Borsodban is vannak késeléses meg hasonló esetek, mégis itt vagyok.

Igaz meg is tudom védeni magam.

2020. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Mint törzsgyökeres budapesti, mindig meglep, ha valaki veszélyesnek gondolja ezt a várost. Nemzetközi viszonylatban egy kis falu kb.
2020. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Területenként változik, de az esti sétákat, buszozást kihagynám.
2020. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!