Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest IX. kerülete mennyire...

Budapest IX. kerülete mennyire számít veszélyesnek? Érdemes fokozottan vigyázni?

Figyelt kérdés
Főleg a Nagyvárad tér körüli környék.

2020. szept. 3. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ugyanolyan mint Pest többi része.
2020. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
A IX. kerületnek túl sok jó része nincs, na, a Nagyvárad tér környéke se az! Igazi pesti forgatag(förtelem) , de semmi extra.
2020. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol érdemes fokozottan vigyázni (bármit is jelentsen ez), miután a saját testi épségedről van szó. Ha erre nem figyelsz fokozottan, akkor nem tudom mire.
2020. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk azt én sem tudom mit értesz "fokozottan vigyázás" alatt.
2020. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Okosnak akart tűnni, nem tudja hogyan használja a megfelelő kifejezéseket.
2020. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aki nem tud hasznos választ adni, hanem csak azért jön, hogy apróságokba kössön bele, az ne pazarolja ilyesmire az idejét feleslegesen. Köszönöm!
2020. szept. 3. 14:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A IX. kerület belvárossal határos része elég jó környék. A Soroksári út Duna-felőli oldalán épült irodaházak mentén egészen a Kulturális Központig (Nemzeti Színház, Müpa). A József Attila ltp. sem rossz: csendes és élhető. A Nagyvárad tér környéke viszont nem a legjobb rész: bár az egyetemi oldal oké, de a kórház előtti park tele van csövesekkel, a Haller utca melletti mellékutcák pedig eléggé lehangolóak. Más kérdés, hogy a Gubacsi út és környéke még ennél is leprább. (Remélem, tudtam segíteni!) :)
2020. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy a belvároshoz közel eső rész alatt a Vámház körút - Üllői út - Ferenc körút - Közraktár utca által határolt területet értem.
2020. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Közvágóhídtól kifelé, valamint a balra lévő mellékutcák hanyagolandóak.
2020. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6:

Bocsika, de itt jogosan vannak már elég sokan felháborodva azon, hogy mindig előkerül egy magadfajta paradroid, aki úgy beszél Pestről, mintha egy Mexikói gettó lenne, ahol bármikor lelőhetnek pisztollyal az utcán.

2020. szept. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!