Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fogok venni egy elektromos...

Fogok venni egy elektromos gitárt de a szomszéd kijelentette hogy nem szereti ha hangosan zenéznek, most mit csináljak? (kertes ház)

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A házban zenélsz.
2021. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Játsszál normál hangerővel
2021. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél flexet, azt minden szomszéd imádja használni mifelénk.
2021. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Megmondod neki, hogy az erre vonatkozó szabályokat mindig be fogod tartani.

Aztán nézz utána pontosan, hogy mik a szabályok, azokat tartsd is be. Azon belül viszont tedd azt, ami jólesik.


Polgármesteri hivatalban tudnak segíteni, hogy zajkeltésre mik az irányadó szabályok.


Amúgy szomszédnak miért mondod, hogy hangszert veszel? Se tudnia nem kell róla, se látnia. Megveszed a gitárt, beviszed a házba és ott zenélsz vele.

2021. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Lakóövezetben az a zajkeltésre vonatkozó szabály, hogy nem lehet zajt kelteni. Már megszűnt az este 22 órás és reggeli nem tudom hanyas szabály.

A fűnyírást és a flexes, kopácsolós dolgokat meg intézik egymás közt a szomszédok belátásuk és az íratlan illemszabályok szerint.

2021. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Illedelmesen megegyeztek.

Nekem szól a gitár - neked ugat éjjel a kutyád

Nekem megy nyolckor a flex - neked megy nyolckor a fűnyíró

Nekem felújítanak a melósaim hétvégén - te fűrészeled a tűzifád a hétvégén

Te nem szopatsz - én nem szopatlak. Viszontlátásra.

2021. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromos gitár hatalmas előnye az akusztikushoz képest, hogy ha nem erősítőre kötöd hanem fülhallgatóra, akkor játszatsz akármilyen vadul, a szomszéd szobában sem hallják.
2021. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 pontosan!

Amúgy ha veszel egy usbs audio interfacet azzal is tök jól használhatod számitógéppel valami effect szoftverrel és fülhallgatóval.

2021. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam neki semmit, ő szólt hogy mit nem szeret. A házban fogok gitározni de lehet ki fog hallatszani
2021. júl. 19. 12:24
 10/15 anonim ***** válasza:
háború , én szomszédaim 2 naponta szabaduló bulit tartottak
2021. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!