Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek milyen volt eddig a...

Kinek milyen volt eddig a legrosszabb szomszédja? Miket "követett el"? Mivel keserítette meg az életetek? Mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés

Fogtatok már ki rossz szomszédot? Mi volt az eddigi legnagyobb probléma a szomszéddal? Miket csináltak amik nem tetszettek?

Léptetek az ügyben? Mi lett a probléma megoldása?



2021. júl. 29. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk már automatikusan megoldódott a korábbi konfliktus. Most már teljesen szent a béke - idén március elejétől.
2021. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Illetve a közvetlen szomszédom egy icipicit hangos időnként - de még elviselhető szinten (fiatal egyedülálló nő.)


Magában szokott szórakozni a televízióközvetítésen. Esetleg telefonon kicsit hangosabban beszél.


De hát nem várhatom el, hogy teljesen néma csendben legyen. (Legalább van egy minimális élet, az is jó.) De egyébként nagyon távolságtartó, zárkózott természetű. Az idősebbek barátkozósabbak.


Egyébként mindenhol csend van az egész házban - 18 lakásos társasházról van szó.


1-es válaszoló voltam.

2021. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ajtót egyedül vitte le egy idős, ez nem tetszett az alsó szomszédnak, mert zajos volt.
2021. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Hatemeletes társasházban volt egy fa asztal két paddal a lift mellett, a közös térben (nyitott rész volt). Testvérem dohányzik, kiült a padra néha, míg egy nap a szomszéd észre nem vette és teljesen felháborodott, mert az az övé. Aztán odaláncolta a korláthoz, mi meg nem ültünk rá többet, nem ér annyit. Kicsit később a kaputelefont betörte valaki, ilyen repedés lett rajta, ez a hülye fasz meg kiabálva kérdezi, hogy mi voltunk-e, olyan arckifejezéssel, mint aki mindjárt nekem esik. Elköltöztünk azóta.
2021. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Eleinte zavart az illető, majd megszoktam, sőt: tanultam tőle. Őrjöngött, piált, nem igazán szerette a családját, hangosan hallgatta a zenéit, majd inkább elvált, és munkamániás lett.
2021. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Egy öreg 56 menekült, aki itthon élt a nyugdíjából, Szomszéd családi ház. Feljelentett az eperpalántáim miatt ami a házától 10 méterre volt, hogy a fólia nekidobta a falának a vizet, és az megrepedt. Feljelentett, hogy nem engedtem be a köművest dolgozni a háza falán amíg ő kint volt. Erről szó se volt a kőműves nem jött, az állványok ott rohasztották a füvem 3 hónapig. aztán feljelentett, hogy letéptem az ereszcsatornáját, és nevetve a kertjébe dobtam ( köműves szedte le vakolásnál) Aztán feljelentett, hogy elbontottam 6 méter kerítést a háza mellől, és mikor megkérdezte mért tettem, azt mondtam, nem tetszett. Ezek a a jegyzőkönyvben voltak így leírva, én meg csak pislogtam, mikor a jegyző olvasta. Kérdeztem, a jegyzőt mit kéne tennem, azt mondta semmit, mert a feljelentőnek kell bizonyítani. de elejét vettem a dolognak, mindnek bizonyítottam az ellenkezőjét. Elutasították az öreget, de rendszeresen arra ébredtem átjár a kertünkbe, volt neki egy kisajtó, és a háza melletti 50cm re hivatkozott az még az övé, és ő a fal mellett járkálhat. Húztam oda egy kerítést a saját telkemre, tömöret át se lásson, arra elkezdett lyukakat fúrni, és ott kukucskált, persze a kerítésért feljelentett, elutasította a jegyző, erre a bíróságon jelentett fel, a bíróság elutasította. Létrát hozott, és a kerítés tetejébe kapaszkodva bámult át mikor kedve volt. szögesdrótot raktam a tetejére, feljelentett elutasították. kiugrott a kocsim elé egy partvissal az utcán, ne száguldozzak 40km/ o Kihívtam a rendőrőket, kísérjék már be az útról, és tegyék kicsit helyre. Ez volt a jobb oldali szomszéd. A bal oldali rám engedte a szennyvizet, azt kérdőre vontam értett belőle, vele nem volt gond. A hátsó szomszédom, azt mondta a csigáim, megeszik a káposztáját, mert látta tőlem jött át, rám szólt tönkre teszem a talajszerkezetet, mert tavasszal ástam. Eltakartam náddal, ne lássa. Aztán most úgy költöztem utca vége, csak egy szomszéd, mondanom se kell, de szerencsére jobb oldalt, csak a szántóföld azzal nincs gond.
2021. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Átjárkált a kertembe. Tyúkokat tartott amik átrepültek, egész nap nálam voltak.

Ő már ide született, neki több joga van bármit csinálni mint nekem.. Kb 2 hónap után begorombultam, addig kergettem a tyúkjait a kertemben míg mindet le nem vágtam. A kutyáját (szintén átjött) s3ggbe lőttem.

Megcsinálta erősebbre a kerítést is azóta, és csinált valami helyet a tyúkjainak.

2021. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
6# és te nem csináltál semmit a volt szomszéddal? :D
2021. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6 os vagyok, nem csináltam sajnos, utólag gondolva lehet kellett volna, jó szájba verni az első napon, mikor előadta magát, hogy egy svájci sebész professzor. Mindenkivel barátságos türelmes vagyok, a kertünkbe való mászkálással kezdte. vagy 10 szer szépen kértem ne tegye. ez lehetett inkább a baj, vérszemet kapott. Utólag rájöttem élvezte az egészet, ez töltötte ki az életét. Nem tettem semmit, ja mégis betörtek hozzá az elején, és megjavítottam neki az ajtót, pénzt se kértem. Egy dologra megkért azt nem tettem meg. Megkért naponta menjek át hozzá amíg ő kint van svájcba, és járőrözzek nála a kutyámmal. Azt hittem viccel, de nem. Mondtam neki figyelek a házára, de udvarába nem fogok bemenni, főleg nem járőrözni. Lehet ez nem tetszett neki.
2021. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: tipikus balhés raj cigánycsalád... megverték az alsószomszédjukat, mert az fel mert nekik szólni kulturáltan, hogy legyenek csendesebbek. Lépcsőházba hugyoztatták a kutyájukat. Dobáltak a kölkök mindenféle sz.t az ablakon. Kiscsaj majdnem felgyújtotta a lépcsőházat, mert égő csikket dobott el a linóleumon, aztán röhögött rajta. Hangosak voltak, paraszt módon beszéltek, őrjöngtek. Az egész lépcsőház a környékbeli problémás cigánygyerekek találkozóhelye lett, ahol össze-vissza rohangáltak.

Megoldás?: egy idő után már zavarta őket, hogy kiutálta őket az egész közösség, és elköltöztek.

2021. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!