Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen volt életed legrosszabb...

Milyen volt életed legrosszabb szomszédja?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel a rossz szomszéd sztorikrol, mivel idegelt ki? Bosszút álltál vagy továbbálltál?

2021. márc. 25. 08:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármit felújítunk, építünk az udvarban, és ő otthon van, azonnal kiabál, megjegyzéseket tesz hangosan, pl. dögölnél meg, borzasztóak vagyunk, fejezd már be,stb. Amúgy mindenki ezt csinálja a környéken, vagyis építkezik,ez a szomszéd is, lévén kertes házas környék, de csak minket támad, ha máshonnan jön a hang csendben van. Volt, hogy létrára állt, mintha csinálna valamit, és átkukucskált, mert nem volt benne biztos, honnan jön a zaj.
2021. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Próbálunk nem figyelni rá, de rosszul esik. Reménykedünk, hogy koronavírusos lesz és többet nem kiabál.
2021. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%
Csak nagyon lassan terjed a vírus, várjuk az újabb mutánsokat.
2021. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Kedves...

Egyszer engem őrültek vettek körül, amikor pesten eltem egy társasházban.

A fölső szomszéd a szemetet dobálta le az ablakból, teafilterek lógtak a fa ágain, folyton jött és zaklatott, meg követett 🤣

Alsó szomszédom pszichiátriai beteg volt, párszor feljött és közölte, hogy bocsánatot kell kérnie mindenért, amit valaha ellenem elkövetett, mert ha nem teszi, akkor eljárás indul ellene - nem is ismertem. Utána felőlem érdeklődött, hogy honnan szarmazom, zsidó vagyok-e 😂😂

Falszomszed egy focidrukker, lecsúszott család volt, akik a pincében grilleztek, a lánya a faszinak folyton bulit tartott - a fél társasház utálta, mint a sz@rt. Egyik nap ki is hívták rájuk a rendőrséget, és hallottam ahogy egymással ordibaltak, hogy vajon ki lehetett az. 🤣

Ennek ellenére szerettem ott lakni, csak hát látszott, hogy milyen réteg uralta a lakokozosseget.

2021. márc. 25. 09:27
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Egy idegbeteg, agresszív, mindenbe belepofázó h.lye p...a, a hasonló tulajdonságokkal rendelkező párjával. Nem csak minket, egy másik szomszédot is teljesen kiidegeltek, megrongálták az autóját, megmérgezték a kutyáját, betörték az ajtajának az üvegét stb. Több rendőrségi eljárás is folyt ellenük, de komoly büntetést sose kaptak. Mi nem álltunk bosszút, elköltöztünk, de akik a mi helyünkre költöztek, azokban emberükre találtak és végül ők is költözésre kényszerültek! Annyira be voltak sz.rva, hogy éjszaka mertek csak elköltözni, előtte meg állítólag napokig a lakásukból se nagyon mertek kijönni! Szóval, az élettől legalább részben visszakapták azt, amit ők tettek másokkal! Ilyen gusztustalan féreg emberekkel életemben nem találkoztam még! A legszomorúbb az egészben, hogy mindkettő szabadlábon van!
2021. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk még csak most alakul a dolog, de már tudom előre, hogy nem ússzuk meg ennyivel :D

Vettünk egy házat, hosszában van elosztva a telek, osztatlan közös tulajdon, használati szerződéssel. A mi részünk páromé, az ő részük az ő párjáé. Van egy gyerekük. Este 7kor nyáron hétköznap már nem lehet bent a házunkban sem kalapácsolni (külön álló ház, nem imer), mert egyből kihozza a kölyköt az udvarra, aztán ott szaladgál vele mint a mérgezett egér, meg hangosan szid minket, hogy mekkora parasztok vagyunk, mert a gyerekre nem vagyunk tekintettel. Reggel 8kor a munkásaink fejét is leordította amikor csinálták a tetőt, mert neki alszik a gyerek bent :D Ezek mellett feszt azzal törődnek, hogy miket újítunk fel a házon, meg minek, szerintük jobb előbb beköltözni és közben újítani :D Nekik 3 éve beázik a tető, de nem azt csináltatták meg, hanem klímát rakattak inkább, mert lusták voltak a cserépkályhába hordani a fát :D (na jó, ők tudják, de azért durva, hogy inkább a vizes vödröt kerülgetik) Amúgy nagyon durván féltékeny a csaj a pasijára, a csávó meg egy kicsit rám van állva, bár szerencsére ritkán találkozunk, de alkesz, aztán eléggé kimutatja.. ha egyszer végre beköltözünk nem tudom milyen lesz a viszony. A csaj amúgy a sráccal is folyamatosan üvölt, persze kint az udvaron :D

Tudom vannak ettől durvább sztorik, nekem jelenleg ez a legdurvább amit átéltem.

2021. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Szintén kertes ház, nyugdíjasok, tehát minden nap otthon vannak, mégis minden kerti munkát szombatra reggeltől késő délutánig ütemeznek be:)
2021. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A hátsó kertszomszéd idős házaspár meghalt, és a házukba beköltözött egy cigány család. Az anyuka hamar meghalt, ott maradt az apuka meg 6 gyerek. Onnantól senki nem figyelt a gyerekekre, apjuk néha napokig nem volt otthon, a gyerekek kicsik voltak, néha nem tudtak mit enni, sokszor felmásztak a kerítésre és ott röhögtek rajtunk ha kimentünk az udvarra, vagy átdobáltak cuccokat boros üvegektől kezdve kakás pelenkáig. Szüleim megunták, megvették a telküket, kaptak 3 hónapot kiköltözni onnan. Anyám sokszor rájuk hívta a gyámügyet is, 4 gyereket elvittek, a 2 nagyobbik maradt az apjukkal.
2021. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik szomszéd, kertes övezetben, puskával lődözte a macskákat. Nem tudtuk kideríteni, melyik volt az.
2021. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol laktam eddig, mindenhol volt legalább egy zajos társaság. De ha ki kéne emelni egyet, akkor a 2 gyerekes családot mondanám, akik alattam laktak 10 emeletes panelben. Brutálisan hangosak voltak. Tipikus idegbeteg anyuka, primitív, nagypofájú apuka és két kislány, akik folytán hisztiztek, sírtak és mindenért, de tényleg mindenért leüvöltötték őket, méghozzá a legalpáribb, legundorítóbb stílusban. "Beragasztom azt a ki****ott szádat!" meg hasonló ordításokat kellett hallgatni. Hozzáteszem, a kisebbik gyerek alig volt másfél éves... Facebookon persze ment a magamutogatás, hogy milyen boldog családi életük van. Ja és persze az állandó cirkuszhoz állandó trappolás, csapkodás, dübörgés is járt. A közvetlen szomszédaikat vagy nem zavarta, vagy nem mertek szólni nekik. Inkább még jópofiztak velük. Szívesen bosszút álltam volna rajtuk, de inkább elköltöztem. 1 évet bírtam. És nagyon sajnáltam a két gyereket...
2021. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!