Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecenben melyik környéken...

Debrecenben melyik környéken lehet találni élhető tégla társasházakat, amelyek csendesebb, zöld könyezetben vannak?

Figyelt kérdés
Kertes házból mennénk, amúgy is nagyon rosszul fog esni, legalább csendes környékre szeretnénk menni.

2021. júl. 30. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A belváros tele van 60 70 éves házakkal, talán ami jobb rész és csendesebb az Mesterfalva vagy Szentlászlófalva
2021. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Laktanya utcán éltünk gyerekkoromban tégla lakásban és imádtam. Nagyon jó környék, de elég csendes és sehol sem voltak olyan jó szomszédaink, mint ott. Illetve személyes véleményem szerint még a Libakert is jó (Spar környéke).
2021. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es!

Pont azt néztem ki én is! A 4 emeletesekben laktatok? Melyik részén? A fagyizóval szemben kb?

Azért is lenne jó, mert pont azon a környéken van a kertes ház, amit eladunk.

2021. aug. 9. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy Isten igazából nincs rossz hely Debrecenben. Kevésbé jók vannak, de kifejezetten rossz nem nagyon.

A Laktanya utca környéke nagyon jó - és jó éttermek vannak a környéken.

2021. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem a cukrászdával szemben, hanem a Coop mellett, a Kassai út felé (48 szám, ha jól emlékszem). Akkor ismeritek a környéket, én tényleg semmi rosszat nem tudnék mondani róla.
2021. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!