Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ebben az esetben?...

Mit tegyek ebben az esetben? Lehet ennek jogi következménye?

Figyelt kérdés

Drága szomszédasszonyom, ma, késő este messengeren, egy tiszteletteljes és egyben fenyegető üzenetet írt le nekem, hogy amennyiben most is hétvégen tervezem lenyírni a füvet, akkor feljelent engem csedháborításért, mert, hogy ő nem tud aludni reggelenként emiatt és, hogy hétvégén kertvárosban tilos az efféle tevékenység.

Gondolhatta, hogy hétvégén fogom lenyírni, mert ilyenkor szoktam mindent lepakolni a fűről előző este, meg ilyenkor is van időm rá, nyilván 7:30tól 17-ig munkában vagyok mint a nagy átlag...

Az a baj ez a nő tényleg flugos, mivel nem dolgozik 0-24ben itthon van és egyfolytában nézelődik, számtalanszor látom, hogy a másik szomszéd kertjét is videózza, meg feszt kihívja a köztereseket ha valamilyen hangot hall.. Nem ismerem a jogszabályokat ilyen téren.



2021. aug. 27. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem fognak veled csinálni, nyugodtan lehet füvet nyírni bármikor, hacsak az adott város önkormányzata nem adott ki rendeletet amiben megszabta, hogy mettől meddig lehet zajongani.

Viszont vele annál inkább fognak ha fenyegetőzik és feljelented fenyegetésért és zaklatásért.

2021. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

Es munka utan miert nem fer bele amugy?? Akar 2 nap?

Nem, nem ertem. Alig otthon lévő, nemzetkozis ismerosom is megoldja hétköznap.

2021. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak az adott városban nem adott ki a helyi önkormányzat valami ezzel kapcsolatos rendeletet, úgy nem tud mit tenni. Alapvetően a csendháborítás kimerül az indokolatlan zajongásban. Szóval ha éjszaka bőgetnéd az ablaka alatt a porszívót, csak hogy bosszantsd, akkor fennállna a csendháborítás ténye. De a fűnyírás igencsak belefér az indokolt kategóriába.
2021. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

A közterület felügyelő nem mehet be az ingatlanodra.

Szóval azt hiába hívja rád..

2021. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
2. Mert mondjuk 5kor végez, ha helyben dolgozik is lehet kb fél 6 mire haza ér. Kicsit szusszan 6 óra. Neked lenne kedved még hulla fáradtan füvet nyírni? Plusz ez a nő szerintem akkor is parádézna, hogy estébe nyúlóan nyitja a füvet.
2021. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Megtennem, ha muszáj. Nem kedv kérdése.

De itt is rajtunk kívül mindenki xarik a hetvegere...delben fureszel olyan, aki otthon van minden nap 2 utan, stb..

2021. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Hat a rendorsegen kirohogik ezert. Akkor alszik maskor, ugyis egesznap otthon van, nehogy mar neked kelljen alkalmazkodni egy hazsartos oregasszonyhoz. Kovetkezonek masba fog belekotni ugyis. Koltozzon tanyara.
2021. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hanykor akarsz fuvet nyirni, hogy az reggel van?
2021. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2-es, én ilyen úriember vagyok, hogy miután 17:30-18 körül hazaérek utána már se kedvem, se erőm füvet nyírni, s nem is fogok.
2021. aug. 28. 10:10
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Tenyleg az vagy.

De arra se vagy hajlando, hogy megird, mi az a reggel, ami zavarja. De 9 elott bunkosag

Tok mindegy, hogy dolgozik-e.

Lehet, rosszul van, ha nem akkor alszik, mert olyan a vernyomasa, es kihat a napjára.

2021. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!