Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak problémás szomszédaitok?

Vannak problémás szomszédaitok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 18:27
1 2 3 4
 1/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
57%

Nem. Gazdag kornyeken elunk, kulturalt, jofej szomszedaink vannak.

Halisten olyan joban vagyunk, hogy at is jarunk egymashoz sutni, meg csak ugy beszelgetni.

2021. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Határokat és a másik ember tulajdonságait figyelemmel kísérve, boldog életet lehet élni a közelükben.
2021. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Van sajnos.
2021. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Akad pár . Utcában közelünkben 3 vállalkozó él , egyik fémiparos másik 2 ács , folyton szelnek vágnak . Engedély van , ha túllépik a zajhatárt vagy korábban kezdik az ipart semmit nem lép az önkorm városrendész sem . A kutyák száma évente megduplázodik , ahol eddig 1 volt ott 2 lesz ahol 2 ott 4 . Ezek üvöltenek folyton , emiatt macska alig van a környéken de egér patkány millió . Szomszédság elköltözött potom pénzért eladta a villát . Sajnos egy nyomi szabolcsi familinek . Azok galamb és nyútenyésztők , annyira sutyerákok hogy a trágyát fahamut bezsakolva és az elhullott állatot a kukába teszik . Van nagy kert füves rész simán eláshatnák . Láttam párszor amikor a kukások alig tudták felemelni és kitették a házuk elé . Mióta csok bejött és megvaltoztatták az építési szabályokat , lefelezik az amúgy kicsi telkeket eladjàk és felhúznak tré viskókat amit 45 - 50 milkóert adnak .
2021. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
régen egy idő után csak azok voltak , jelenleg nincs mert nincs szomszédom
2021. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem, zöldövezetben lakunk, így <s>feltűnés nélkül el lehetett ásni mindet</s> nyugodtabbak az emberek, mint ahol panelban van egymás mellé zsúfolva negyven család.
2021. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Nincs, pedig panel. Valahogy sikerült a legtökéletesebb pontot kifogni, körbe minden szomszéd rendes és kulturált. Ilyen is létezik.
2021. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
Hát én egy felkapott agglomerációs településen lakok, és hihetetlen,hogy mennyi bunkó költözött ide. Eszetlenül száguldoznak nem foglalkoznak senkivel,semmivel.
2021. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%

4: Átérzem. :)


Én üdülőövezetben bérlek már több mint 3 éve egy kis házat, pici kerttel. De sajnos kb. 1,5 éve a srégen szembe szomszédom mindég épít/flexel/betonkeverőzik meg minden ami zaj és fincsiség. Kb vele egy ideje az ő szembe szomszédja meg tartat egy kutyát amiért hetekig izgultam, hogy mi lesz szerencsétlennel, mert délután elkezdi a panaszkodós sírást és hajnalig nyomja, aztán valamikor egész hétvégén. Variáltam ezerrel, hogy megfigyeltem a dolgot, hogy nem-é tartja úgy az állatot, hogy a szerencsétlen amiatt sír/vonyít, mert be van zárva... (Állatbarát vagyok, először ez motivált) Aztán láttam, hogy a kerítés mellett is így zenél bezárás nélkül, szóval csak szimplán ilyen hisztis típus. :|



Mielőtt rám nyomjatok, hogy én lennék a helikopter, azért azt tisztáznám, hogy szavam sincs az idehallatszó popstrand, meg az Agérdenből jövő esti előadások miatt, ez van, ez ilyen környék, tudtam mielőtt idejöttem volna...

Jah igen, vissza az ezermester szomszédhoz: Az ami miatt gáz, hogy nincs tekintettel, sem hétvégére, sem ünnepnapra, van amikor reggeltől/estéig nyomja. Felépített egy melléképületet, akkor fújtattam egy nagyot, mert végre ha éjszakából jövök haza (munka) mondjuk hétvégén, akkor jó lenne/lett volna pihizni. Hát sajnos nem... Mostanság is épít, csinál valamit :D

Megnéztem a helyi rendeletet és pechem van, mert nincs meghatározva ünnepnap meg hétvége, hanem este X-reggel Y-ig tilos az ilyesmi...

Pech... (Nem csak én fogtam ki ilyen dolgos emberkét, olvastam helyi csoportban van még belőle :D )


Amúgy érdekes ha jól tudom Görögben, ha túrista szezon van, akkor tilos ilyesmit csinálni, jó lenne kicsit másolni tőlük. :)

2021. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%

Két fiatal pár hiszi azt, hogy nekik mindent szabad, és nem kell másokra tekintettel lenniük. A többi szomszéddal szerencsére nincsen gond.

Valamint, a környéken van egy elmeháborodott nő, aki nulla artikulációval, agresszíven, fura hangsúlyozással szitkozódik, teli torokból. Túlzás nélkül naponta hallom, néha 2x is, jó 10 percig alkalmanként, de még sosem értettem egyetlen egy szót sem belőle. Nagyon para, állítólag többször begyűjtötték a rendőrök, mert verekedést okozott, de több (látszólag) nem történt.

2021. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!