Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagy szemétség, hogy nem...

Nagy szemétség, hogy nem nyitok ajtót?

Figyelt kérdés
Harmadik emeletről az egyik csaj ledobott egy megtöltött zacskót, ami nekünk ide az első emelet mellé, az esővédőre landolt (eresz, párkány, nem tudom hogy hívjam). Amúgy sem érjük el kézzel, csak valami hosszú bottal tudnánk lepiszkálni innen. Viszont már nyár közepe óta új szúnyoghálónk van, amit nem tudunk leszedni, nem tudnánk a zacskóért kinyúlni. Elég sokszor eljátszotta már ezt amúgy is, van amikor a pulcsiját ejtette ki, vagy a sörös dobozát, vagy kajás doboz. Mindig beengedtem a lakásba, hozta a seprűt és valahogy lepöckölte, de most már hiába, nem tudnánk leszedni sehogy. Nem tudjuk, hogy mi lehet a zacskóba, reméljük nem étel, mert oda fog romlani. 50-50, hogy direkt dobja le a férjének, vagy véletlen ejti ki a kezéből. Mindig más az ok. Én már nem nyitok neki ajtót többet. Tanulja meg, hogy ne dobálózzón. Nagy szemét vagyok emiatt?

2021. szept. 2. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Egy nagyon szemét alak vagyok emiatt
Nem vagyok szemét, megérdemli, ne dobálózzon
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem seprűt kellett volna adnod a csajnak hanem beutalót pszichiáterhez.
2021. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Epeszu ember nem hajigal ablakon. Tilos is. Mi van, ha embert, autot eltalal. Uberproli. Szepen le kell, vagy fel kell menni a cuccert. En elso utan megmondanam, hogy ilyet nem jatszunk.
2021. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most is kopog. De nagyon durván, mindjárt kilöki az ajtót. Nem akarok neki ajtót nyitni....
2021. szept. 2. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen töketlen.


Nyisd ki aztán mond meg neki, hogy fejezze be.

2021. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
bolondok mindenhol vannak . "Nagy szemétség, hogy nem nyitok ajtót?" te türelmes ember vagy én már felszeleteltem volna a második eset után
2021. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjál nemet neki
2021. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Holnap megmondom neki, hogy ottmarad a zacskó.
2021. szept. 3. 00:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy fejezze be vagy kihivod a rendorseget
2021. szept. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na végül mi lett? :)
2021. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles beengedni.
2021. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!