Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak én örülök ezeknek a...

Csak én örülök ezeknek a korlatozasoknak és támogatom a teljes lezárást?

Figyelt kérdés

A belvárosban élek. Mondhatni a bulinegyed közelében.


A Covidot megelőzően az életem kegyetlen frusztracioval járt. Este aludni nem lehetett mert hangoskodás volt, ment a ricsaj. Nappal mikor kiléptem a kapun a hugyszag fogadott. Szóval élhetetlen volt pedig nem vagyok idős sőt.


Ne értsétek félre mert azokat sajnálom akik megbetegszenek, ne adj isten bele halnak, viszont korlatozasoknak lezarasoknak örülök tényleg. Egyrészt a lakóhelyem miatt másrészt meg az egészségügyi országos problémák megelőzése miatt.



2021. szept. 5. 08:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Én azt nem értem, hogyha ennyire rossz környéken élsz, és ennyire nem felel neked meg, akkor mi az istenért nem költözöl el?!

Nem a lezárás a megoldás, az 10/9 embernek nem jó, illetve csak ideig-óráig tart, hanem az lenne a megfelelő lépés, ha mondjuk elköltöznél :)

2021. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Az éjszakai kijárási korlátozás idején nálunk is hihetetlen csend és nyugalom volt a környéken. Ez az egy, ami tetszett az egészben, együttérzek veled.
2021. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 Itt nőttem föl, szeretek itt élni. Nem költöznek el soha. Egyszerűen az a baj hogy át estünk a buliturizmussal a ló túloldalára és az itt élők szívták meg.
2021. szept. 5. 08:57
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Értem, köszönöm a válaszod :)

1 voltam

2021. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Pedig örökké nem lesz covid lezárás. Ha nem bírod az ottani húgyszagot, lármát, és "kegyetlen frusztrációt" okoz neked az ott élés, akkor egy idő után muszáj lesz elköltöznöd. Más belvárosi hely is van, ami nyüzsgő, otthonos lehet neked, de azért mégse a bulinegyed.
2021. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Megértelek, én akkor tudtam magam utoljára kialudni normálisan amikor korlátozás volt. Ahol lakok velem szemben van a Spar parkoló, a fiatalok oda járnak és egész éjszaka dübörög a zene a kocsijukból, aludni nem lehet, úgyhogy megértelek
2021. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5 bízok benne hogy a jelenlegi városvezetés figyelembe veszi a helyzetünket, és segít nekünk

És bízom abban hogy ami volt a covid előtt már nem jön vissza

#6 megértelek és sajnálom

2021. szept. 5. 09:13
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Én komolyan kérdezem Miért nem költözöl egy zsákfalura ha ennyire csendre vágysz?


Amúgy én ki nem állatom a lezárásokat.

2021. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Maximálisan megértem a problémádat,ez egy normális életet élő embernek aki nappal dolgozik,éjszaka alszik vagy legalábbis szeretne annak nagy gond.

Kár hogy sokunknak ahhoz hogy élhető,nyugodt,lármától mentes életet élhessünk még ha rövid ideig is,kellet egy világjárvány annak minden hátrányával.

2021. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#8 Miért én költözzek? Miért kell lakóhelyhez közel tartani a bulinegyedet. Miért annak kell alkalmazkodnia aki akkor is ott élt amikor a bulinegyed sehol sem volt. Mint említettem ott nőttem fel.

Nem lenne amúgy korlátozás ha sokkal több lenne a beoltott.

2021. szept. 5. 09:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!