Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lehet ez a "kenyeres kocsi"?

Mi lehet ez a "kenyeres kocsi"?

Figyelt kérdés
Egy facebook csoportban (egy település lakóközösségének készített csoportban) többször is feltették már azt a kérdést, hogy tudja e valaki, merre jár most a kenyeres kocsi? Én még nem hallottam ilyenről, ilyen is van? Az illető korábban kérdezte még a family frostot kocsit is, de azt ugye tudjuk mi. Ez a kenyeres kocsi mi lehet?
2021. szept. 5. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanolyan, mint a family frost. Járja az utcákat az autó, zenél, csaknpékcuxxokat árul. Felénk komplett mozgó ABC megy 😅
2021. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk egy szakadt régi dobozos furgon, egyszer egy néni meghajigálta rohadt almákkal. :D

A sofőr kissé túlzásba vitte a zenebonálást, nagyon idegesítő volt. Már egy ideje eltűnt szerencsére.

A nap végére már száradt, legyekkel belepett kakaós csigákkal volt tele az furgon állítólag.

2021. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudja valaki mi a neve/mi van ráírva?
2021. szept. 5. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez nekem is új
2021. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Felénk semmi nincs ráírva.

Van 2 mozgóbolt, az egyik főleg pékárukat árul, a másik vegyesebb termékeket és van egy mozgó zöldséges is. Mindegyiknek más a tulajdonosa, más cégtől/vállalkozótól jön.

Megvan mindegyiknek az útvonala, melyik napon melyik településeket járják be.

Pl. a szomszéd faluban nincs semmilyen bolt, ők vagy elmennek más településre, vagy a mozgóboltokban vásárolnak.

Plusz az időseknek sem rossz, mert nem kell a 80 +os néninek, bácsinak 2-2,5 km-t gyalogolni a boltba meg aztán haza a szatyrokkal, csak kimegy a ház elé és megveszi ami kell. Sőt a sofőr-árus sokszor be is viszi nekik a házba, ha sok mindent vagy nehéz dolgot vásárolnak.

2021. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A pékség neve van ráírva
2021. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Megtudtam amit szerettem volna :)

2021. szept. 5. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl. Dél-Baranyában, az aprófalvas részeken van mozgóbolt, mert sok településen nincsen bolt. A "kenyeres" a mozgópékség.
2021. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Nyolcas: Az azért elég durva hogy másik városba kell menni bevásárolni a szükséges dolgokat
2021. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!