Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki emlékszik még amikor a...

Ki emlékszik még amikor a Ferenciek terén és a Blahán Match üzletbe jártunk vásárolni?

Figyelt kérdés
A Ferenciek terén és a Blahán ott ahol most a Lidl van régen Match üzletek voltak.Én a Margit híd budai hídfőnél lévő Matchba is jártam vásárolni ahol most Cba van.Szerettetek Match,vagy Smatch üzletekben vásárolni?Jók voltak az árak ezekben az üzletekben szerintetek?

2021. szept. 13. 10:36
A kérdező szavazást indított:
Emlékszem a Match és Smatch üzletekre.
Nem emlékszem a Match és Smatch üzletekre.
Szerettem Matchban vásárolni.
Nem szerettem Match üzletekben vásárolni
Jobb volt mint a Lidl és Cba
Nem volt jobb mint a Lidl vagy Cba üzletek.
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jók voltak az árak, de nem annyira, hogy most is jók legyenek:)
2021. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 ha még lennének ezek az üzletek,ugyanazok lennének az árak mint a Cba-ban vagy inkább olyanok mint a Lidlben?
2021. szept. 13. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól magasabbak lennének:) Hiszen már nem léteznek, mert nem voltak versenyképesek:)
2021. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem családiasabbnak,közvetlenebbnek tűntek ezek a boltok,mint a Lidl boltok:)
2021. szept. 13. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En a Julius Meinlbe jartam.
2021. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 oda én is jártam a Flórián téribe:)
2021. szept. 13. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerettem ezeket az üzleteket, változatos volt árukészletük. :)
2021. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Emlékszem rá. Én nem kifejezetten szerettem, de most, hogy eszembe juttattad, nosztalgiával gondolok rá. :')
2021. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Emlékszem rájuk, de a legkevésbé sem hiányolom őket.
2021. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én arra is emlékszem, amikor a Blahán még az 1980-as években az "éjjelnappali"-nak nevezett közért volt ott, ahol most a Lidl van. Mindenki így hívta, de igazából nem volt éjjel-nappal nyitva. Vasárnap viszont kb. csak ott lehetett vásárolni az egész környéken. A meki helyén meg egy gyorsétkezde volt, ahol magadnak szedve összeválogathattad a tálcádra a kajákat, és a végén kellett fizetni a pénztárnál. Ahol most az Europeum van (Müller, H&M stb.), ott a hírlapkiadó vállalat székháza volt, egy nagy irodaház.
2021. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!