Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vékony járdán akik ketten...

Vékony járdán akik ketten vagy hárman egymás mellett sétálnak miért nem képesek sokszor egymás mögé húzodni mikor jönnek szembe?

Figyelt kérdés
Főleg mikor a járda egyik oldalán egy épület van, a másikon pedig az úttest. Én belemegyek vállal a szembejövőkbe, nem érdekel, úttestre nem fogok lelépni megöletni magamat. Utána meg persze megy az anyám szidása meg a kiabálás. Nem értem nem lenne egyszerűbb normálisan közlekedni a járdán?
2021. szept. 16. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Ilyet nem szabad.

Ne csak vállal menj bele, hanem gáncsold is el, amelyiket éred!

2021. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert IQ-nullák. Normális emberek ha jön szembe valaki, egyértelműen vagy egymás háta mögött megyünk, vagy megállunk és elengedjük a szembejövőt. Hülyék mindig vannak, meg kell szokni. Nem kell leállni velük vitatkozni. Pofátlanok és kész. Engem is idegesít egyébként.
2021. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talán nem is tudják, hogy azt kéne tenniük.


Pl. azt is megfigyeltem, hogy épületeknél (a kapuban) mindig nyomulnak befelé az emberek, pedig ugye először meg kéne várni, hogy kijöjjön az, aki éppen kifelé tart. (Plusz logikus is, hiszen így eleve több hely lenne bent.) Aztán mégse... 😃

2021. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, de én egyenesen szembe megyek velük határozottan. Eddig még mindig kitértek előlem. Ha hátulról próbálok megelőzni egy ilyen társaságot, az már nehezebb dolog.
2021. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is beléjük szoktam menni vállal. Majd magukhoz térnek és nem mennek mint a zombik.
2021. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert bunkók.

Kedvencem, amikor megyek nőként, és a szembejövő "férfi"társaság várja el, hogy én engedjem el őket.

2021. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma volt velem ilyen. Itt amúgy széles a járda, egyik oldalon épület, másik oldalon "csak" bokrok, tehát elvileg le lehet állni a susnyásba, de annyira megalázó, hogy te kb takarodj le a betonról a kutyaszarba, mert mi most itt beszélgetünk kényelmesen.
2021. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk ez a mamókákra jellemző :/ sietek a gyerekért az oviba, ők meg onnan hordják a kaját, a járda egyik oldalán fal, a másikon méter mély árok, ők meg egymás mellett totyognak az ételhordóikkal, ált. az utolsó pillanatban kezdenek összébb húzódni picit, de így is oldalazva tudok elhaladni mellettük
2021. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért, mert elvárják, hogy majd a másik leugrik az útról miattuk. Hiszen más nem fontos, csak ők.

Én is egyenesen szoktam tovább menni, max nekimegyek vállal az egyiknek, szokott is lenni anyázás, de nem érdekel.

2021. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10/1 vénasszony miért talál be kattos ordibálással a városi buszon?
2021. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!