Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vékony járdán akik ketten...

Vékony járdán akik ketten vagy hárman egymás mellett sétálnak miért nem képesek sokszor egymás mögé húzodni mikor jönnek szembe?

Figyelt kérdés
Főleg mikor a járda egyik oldalán egy épület van, a másikon pedig az úttest. Én belemegyek vállal a szembejövőkbe, nem érdekel, úttestre nem fogok lelépni megöletni magamat. Utána meg persze megy az anyám szidása meg a kiabálás. Nem értem nem lenne egyszerűbb normálisan közlekedni a járdán?
2021. szept. 16. 15:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert figyelmetlenek, igénytelenek, ostobák. Naponta botlok bele ilyenekbe Pesten. Egy ideje már én se húzódok le előlük, nem érdekel ha anyáznak vagy dünnyögnek utána. Olyat is szoktam csinálni, hogy ha látom, hogy esze ágában nincs lehúzódni, megállok vele szemben és nézek rá értetlen fejjel. Járok futni a Margitszigetre, ott a futópályán is rendszeresen találkozni egy-két félkegyelmű társasággal. Buda felőli oldalon például a pálya mellett ott a széles betonút, de a sok idióta nem azon vonul, hanem csakazértis a futópályán, és úgy érzik, ők tesznek szívességet azzal, ha elengedik a futókat. Egyre több az ilyen igénytelen, neveletlen tahó van a városban.
2021. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is érdekes, mikor a 2 ajtós bejáraton nem fér el valaki melletted és eléd áll hogy vigyázzál.
2021. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Én azt bírom, mikor a kerékpár úton van ugyanez, és ott is még nekik áll feljebb, mikor a biciklis teljesen jogosan beszól nekik.
2021. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mikor a buszra szállnál fel de persze a járókelőnek át kell menni előtted hiába van még 1 sor járda.
2021. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem is tud idegesíteni ez a fajta magatartás, primitívek, figyelmetlenek és esetenként tiszteletlenek/bunkók is. Már úgy vagyok vele, hogy megyek egyenesen határozottan, és majd ők kikerülnek, az esetek igen nagy többségében legalább az utolsó pillanatban azért arrébb találnak menni, de ugye vannak kivételek is..

Nekem az tetszett, hogy álltam a zebránál és vártam, hogy zöld legyen, mögöttem hatalmas hely, előttem szinte az úttest, erre valaki majdnem keresztül sétál rajtam..

2021. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
Hát ezt én is szeretném tudni, mert napi szinten találkozok ilyenekkel és rendkívül bosszant! Nem csak gyalogosként, hanem biciklisként is gyakran találkozok olyanokkal, akik úgy jönnek szembe, hogy egymás mellett bicikliznek egy olyan keskeny bicikliúton, ahol csak kettő bicikli fér el, és mindkét oldalon vagy házfal vagy bokor van, tehát le sem lehet térni az útról! Ilyenkor mindig átfut az agyamon, hogy mégis mit várnak el tőlem? Ugrassam át őket a biciklimmel? Tanuljak meg repülni? Váljak szellemmé, hogy át tudjanak rajtam menni vagy mi? :D És mindig ők néznek rám meglepetten, amiért nem tértem ki az útjukból, miközben olyan helyen vagyunk, ahol fizikailag lehetetlen kitérni bármilyen irányba!
2021. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mer' az egész ország egy fordított állatkert?!
2021. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkók. Ha szembe jönnek én megállok amikor odaérnek pislognak, na most mi van, aztán felfogják és félre állnak. Ha előttem így mennek, megközelítem amennyire lehet ha marad a sorfal, tiszta hangerővel jó hangosan az egyik fülébe ordítom, legyen szíves! Sokszor megijednek, de az a lényeg, de nem szólhatnak, hisz kedvesen kértem, legyen szíves :)
2021. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mert a másik megteszi, ha te nem.
2021. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én nem mindig megyek arrébb, akkor 99% ban adnak helyet, legtöbb csapattal ugyan úgy működik, csak 1-1 embernél nem tűnik úgy.
2021. szept. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!