Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg ez a legjobb megoldás?...

Tényleg ez a legjobb megoldás?(elhagyni ezt a pöcegödröt?)

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az itteni emberek 70% a leszarja a környezetét, és egy szemétdombon él? Ők nem kívánják a szépet? Nem zavarja őket, ha valami csúf és mocskos? Miért kell szétdobálni a szemetet? Értem én, hogy nincs mindenkinek pénze elvitetni, de akkoris nem tudnák összegyűjteni legalább a kert egyik sarkában? Ez már állati szint, mert az állat hagyja ott a szarát. Vagy a kapujuk előtt nem tudnák lenyírni a füvet? Akár kézikaszával. Mégis mi különbözteti meg őket az állattól, ha pont úgy viselkednek? Kezdem azt hinni, hogy erre egy megoldás van. Akit zavar ez a förtelmes és mocskos rohadt vidék(ők tették ilyenné), az elköltözik innen nyugat európába/észak amerikába. Mégis miért kéne mi, kultúráltak itt éljünk ezek közt a barbárok közt, ha élhetnénk magunkfajta, tiszta emberek között is? Itt nem a pénzről van szó, hanem a műveletlenségről. Szerintem kimegyek kanadába majd, s ott élek. 16 F

2021. szept. 18. 11:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
És tízévente lehet látni olyan pestit, aki nem hiszi azt, hogy van BUDAPEST, azon kívül vannak a falvak.
2021. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!