Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen egy Őrségi kistelepülés...

Milyen egy Őrségi kistelepülésen élni állandó jelleggel?

Figyelt kérdés

Tősgyökeres alföldi vagyok, soha nem éltem máshol. Évek óta az Őrségbe járunk kirándulni, de csak egy-egy hétre. Imádom minden szegletét, de soha nem laktam ott huzamosabban.

60 évesek vagyunk a párommal, nyugdíjasok lettünk és elegünk van a társasházi létből, bár tudjuk, hogy nagyon kényelmes, ráadásul úgy, hogy nagyvárosban élünk, mindenhez közel. Az egészségünk szerencsére jó.


Van itt olyan, aki idősebb fejjel költözött egy teljesen más világba, mint ahol eddig lakott?

Ha a szívünkre hallgatunk, már rohannánk valamelyik őrségi kisfaluba, de az eszünkre hallgatva kétségeink vannak.


Milyen ott huzamosabban élni? Van valaki, aki mindig is ott lakott és le tudja nekem írni? Kifejezetten kistelepülésre vagyok kíváncsi.

A munkahely nálunk már nem opció, a bevásárlás sem, megoldjuk. Viszont az orvosi ellátás igen, mert ahol élünk, itt minden kéznyújtásnyira.


Köszönöm, ha valaki válaszol.



2021. szept. 20. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Sok osztrák, belga és holland nyugger költözött ide, ők eléggé felverték az ingatlanárakat.
2021. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom milyenek az ingatlan árak.:) Beleférne a költségvetésünkbe.
2021. szept. 20. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
13%
Olyan mint minden más helyen magyarisztánban. Nyugdíjas vagy, már a munka miatt se fáj a fejed, nem értem mi érdekel pontosan.
2021. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!