Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Àllandó dübögés, kopogàs...

Àllandó dübögés, kopogàs panelban?

Figyelt kérdés
Tapasztalt mar valaki ilyet? Kb egy perc sem telik ugy el,hogy ne jojjon valami dubogo vagy koppanas.

2019. szept. 21. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mint ahogy tégla építésű lakásban is, a hülye szomszédon múlik, hogy csend van-e vagy sem.
2019. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk is... Felettünk lévő, oldalsó szomszéd, mindig hallom ha pisil, húzza a wc-t, zuhanyzik, borotválkozik, csapkodja a borotvát a csaphoz, őrület különben. Vasárnap szokása valamenyiknek lakást átrendezni, pont ebéd után, inkább pihenne le teli hassal. A szexuális életüket hallom, amikor böfög, egyiknek kutyája van, az meg nyüszög ha egyedül van, másik oldalon kisgyerek van az is hangos, szóval én tervezem költözni valami tanyára...
2019. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus panel.
2019. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Vannak olyan emberek akik ezekre érzékenyebbek.


Pl.: Alsó szomszédom sokáig feljött hozzám ordibálva, hogy hagyjam abba a bútór huzogatást és a kopogást.


Mindig értetlenűl néztem, mert semmit sem csináltam.


Egyszer amikor feljött hozzám, miközbe hangosan megpróbált intimidálni meghallotta a bútorhuzogatást.


Mint kiderült a fölöttem lakó csinálta és annyira érdektelen rikán történő semmilyen hang volt, hogy nekem addig fel sem tünt, de az alattam lévő azt mondta, hogy miattam nem képes nyugodt életet élni. Már a TVjét sem tudja nézni olyan hangosak a hangok.


A legjobb, hogy ez nem panelban történt.


Szóval vannak dilis emberek, vagy csak túlságosan untakozóak akik minden apróságra felfigyelnek.


Ne vedd sértésnek, de a alattam lakó nő sem tudtad magáról, hogy kicsit túl reagálja a dolgokat és enyhén őrülten viselkedik. Neki ez egy temészetes reakció volt egy "kibírhatatlan, szőrnyű" dologra. :D


Szóval lehet te sem realizálód, de nagy valószínűséggel csak felfújod a dologkat és ténylegesen nem olyan rossz a helyet.


Inkább foglald el magad, szerezz hobbit, barátnőt stb... akármit hogy ne ilyen hülyeségeken járjon az eszed.

2019. szept. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hallom a többieket, zavarnak a hangok, főleg este hallatszik, amikor az utcán már nem nyomja el ezt a sok autó hangja. Hallom ha kiabálnak, ajtót zárnak, lêpcsőznek, fürdőkádat eresztenek. De ez nem csak panel probléma, rengeteg lakás van silány minőségű téglából építve.
2019. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!