Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelentenétek vagy visszavág...

Feljelentenétek vagy visszavágnátok?

Figyelt kérdés
Évfolyamba jött idén egy új lány, nagyon megtetszett ezért gondoltam hogy ráírok. Profilján az volt kint hogy egyedülálló, tehát nem láttam semmi akadályt. Beszéltem is vele kb 20 percet, majd hirtelen letiltott. Kb fél órára rá írt a palija, hogy én mit képzelek hogy ráírtam a barátnőjére. Próbáltam neki normálisan megmagyarázni, hogyha tudom hogy nem egyedülálló akkor meg sem próbálom, de nem nagyon fogta fel a dolgokat. Utolsó mondata az volt, hogy ravatalba tesz. Kiderült hogy ő is abban a városrészben lakik ahol én, de úgy voltam vele hogy nem érdekel már. Kb 1 héttel később mentem suli után dohányboltba, majd hazafelé menet kocogást hallottam magam mögött, megfordultam és a csávó akiről szó van plekniből kétszer akkorát rám vágott, hogy megszédültem de kegyetlenül, fenyegetőzött majd folytatta, még kb ötször megütött, majd elestem és elfutott. Felkeltem és mentem haza. Haveroknak elmondtam, ők elég idegesek és azt mondták vágjunk vissza, tudjuk hova jár és megnéztük a csengetési rendjét az iskolájának, buszmegállót is tudjuk ahol leszáll. Megérné megtenni? Vagy jelentsem inkább fel? Sérülések még láthatók bőven.

2021. szept. 20. 15:03
A kérdező szavazást indított:
Jelentsem fel
Verjem meg
Felejtsem el az egészet
44 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Is is. De ne tudna hogy te voltál.
2021. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Akkor kellett volna feljelentened, amikor megütött.
2021. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Polgári per. Semmi nem lesz belőle, csak macera. Ő mondja a hazugságát, te mondod az igazságod, a tárgyaláson pedig két fél szubjektív véleménye a szituról. Bizonyítani valszeg semmit nem tudnak. Viszont ha visszavágsz, tippre nem marad a helyzet annyiban. Neki is van baráti társasága, és abból kiindulva ahogy téged kezelt nem olyanok, akik a gyakorin fogják megkérdezni mit csináljanak. Ha kell az neked, hajrá. Esetleg aludj rá párat, mérlegeld mi hasznod származik egyikből, másikból.
2021. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Akkor kelletvolna feljelenteni amikor rád ütöt,vagy maradt nyoma?

Akkor jelentsd föl,vagy volt kamera ott?

De inkább akkor verjétek meg amikor este van,és vegyetek föl sálat,meg szemüveget,meg kapunic mackófelsőt

2021. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

4-es vagyok

Vagy egyszerűség kedvéért,egy olcsó téli sapkát,és valahol eldugott helyen csináljátok,meg vegyetek valahol titokban boxer gyűrűt,vagy ha nagyobb városban élsz,sport üzletből baseball vagy barkács boltból feszítő/kalapácsot..

Úgy ajánlom hogy ha 8 napon túl gyogyuló sérülés okoz,és ha lesz kamera,akkor rendesen beszopjátok..

2021. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Még ha nyoma is van, azt be kell bizonyítani hogy a másik csinálta.
2021. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
4-es vagyok még,ajánlom hogy valami sittes boxolókatnvegyél föl verő embernek,hidd el,aki 3-szor 5-szer volt sitten,az nem fog köpni
2021. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

#7:

Csakhogy a csávó tudni fogja, hogy ki verette meg, mert nyilván nem hülye.

2021. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

8

Jó,de akkor nem fogja rá fogni mert mivel nincs bizonyíték hogy ő bérelte fel.

Más kérdés hogy utánna megveri

2021. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Jelentsd fel. Vetess látleletet. Azért jó a feljelentés, mert lehetnek térfigyelő vagy bolti kamerák, amik felvették az esetet. Ezzel a lánynak is segítesz, mert a pasija egy agresszív vadállat. Talán ha lecsukják, belátja.
2021. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!