Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tі feljelentenétek ebben az...

Tі feljelentenétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van a társas házunkban egy csaj a negyedekin, ő kozmetikus, szalonba dolgozik alkalmazottként. Néha itthon is fogad embereket, amelyik nap nem dolgozik a szalonba. Ma hallottam két másik szomszéd arról beszélt, hogy fel kéne jelenteni, mert hogy nem vállalkozó, így adót csal, meg a főbérlő se tudja, hogy otthon is dolgozik.


Amúgy aranyos, nincs vele gond, nem zajong, csendesek, férje is normális, dolgos ember. Nem értem miért fáj az valakinek, ha igyekszik egy kis plusz jövedelemhez jutni. Nem árt senkinek szerintem.


Ti mit szólnátok hozzá, szúrná a szemeteket egy ilyen szomszéd?



2020. dec. 18. 17:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Eszembe nem jutna.

De, mint magad is látod, az emberi rosszindulat határtalan.

2020. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg ha egy tanulatlan, ostoba, magányos, no life, nyomorgó, unatkozó ember lennék, akkor engem is zavarna. De mivel van egy jó életem és boldog vagyok, semmi gondom nem lenne vele. Sőt, átjárnék hozzá kezelésre. Tök jó lenne hogy ott van helyben, nem kell szalonba menni.
2020. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem jelenteném sehol. Sőt, szólnék is neki, hogy mire készülnek a szomszédok.
2020. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, hogy akkor én vagyok a normális, hogy szemet hunyok felette. Azon gondolkodom lehet meg is mondom neki ezeket. Mert amúgy meg jópofiznak velük, aztán a háta mögött meg...
2020. dec. 18. 17:27
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Szolj a kozmetikusnak rola,es nyomjatok pillanatragasztot a 2 szomszed zarjaba,akkor lesz mivel lekotni magukat es nem a masikkal foglalkozni:)
2020. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

De jó, hogy ráérnek ezek a szomszédok kifigyelni, hogy ki járkál hozzá.

És mi van, ha csak baráti alapon fogad otthon embereket?

Isssstenem...

Én szólnék a csajszinak, hogy legyen résen, mert pofáznak a ráérők.

2020. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem jelenteném fel

Főleg, nem foglalkoznék a bunkó szomszédokkal.Utálom aki ennyire rosszindulatú.Azonkívül honnan tudják, hogy a hölgy mit csinál lakáson belül.Ja lehet hogy a barátnöi vagy a rokonai járnak oda teázni.

Az ilyen mások életébe vájkáló aljas embereket vigye el az ördög.

2020. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Szólj a csajnak. Legyen benned ennyi.
2020. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Sokan csinálják ezt feketén. A csajnak szólj
2020. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem akartam sok hatterinfot, onnan tudják, hogy az egyik jóakaró felesége is hozzá jár. Amúgy az én barátnőm is. Tudom én, mi szúrja a szemüket. Barátnőm is hozzá jár szempillára, aztán sokat beszelgetnek. 4 napot dolgozik, 2 napot meg otthon fogad. 20 ezerért csinálta barátnőmnek a szempillát, naponta 2-3 ember megy hétvégén, szóval jól keres. Nem titkolom, belőlem is kijött egy aztamindenit mikor összedobtam, dehát ő dolgozik meg érte én nem sajnálom tőle.

Amúgy meg azt mondta a páromnak, hogy nem lesz sokáig így, mert már itthon többet keres, mint szalonba, úgyhogy ha lemegy a korona katázni fog.

Addig csak nem jelentik föl. Bár nemhiszem jelenleg foglalkoznának vele, de mondtam páromnak ha legközelebb megy adjon tanácsot h idegent ne fogadjon.

Az a baj nemtudom elhinnék-e ha mondanám, mert a két uriember mindig beszélget a férjével, szóval kívülről úgy látszik jóba vannak.

2020. dec. 18. 17:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!