Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi baja a szomszédomnak?...

Mi baja a szomszédomnak? Szerintettek is irigy?

Figyelt kérdés

Szóval amióta megkeztük kibővíteni a házunkat hozzaepiteni azóta folyamat mindenbe beleköt.

Ien hüjeségek, hogy picit átlóg az új tetőm az ő oldalára a kerítésén. Meg dolgozunk és 8 után már írogat hogy zavarja a furas meg a fűrész hang, hát mondom neki ember nem panelba vagy azt csinálok amit akarok ha nem tetszik költöz birtokra ha meg nincs rá pénzed halgas mert megtehetem h akár 10kOr is dolgozok a saját udvaromon. De ojan is volt már h nappal szolt h zavarja a zene, érdekes más senkit mier nem zavar??? Meg aszt mongya hogy ne huzzam ojan hangosra meg egész nap megy ami nemigaz mert este 8 után mindig kikapcsolom.

Jól látom h most irigykedik ezer kötekszik mindenbe ?



2021. szept. 22. 19:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez fályt 🤣🤣
2021. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülj, hogy nem az én szomszédom voltál.
2021. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon ez megszokott dolog sőt már ez a normális, hogy irigyek az emberek, bunkok, es igen tuti hogy irigy latta hogy neked van, es minnel tobb lesz, és irigy, amibe tud csak bele köt, de nem értem fogja meg magát azt menjen dolgozni ha 0-24be otthon ül és azon gondolkozik hogy hogyan kössön beléd,utalom az ilyen embereket.
2022. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23

Tudom,későn írok,de istenem legalább gondolkodj!

Most ha nem tudsz normálisan aludni,és a hülye szomszéd üvöltetje a hangafalat akkor mit mondasz?

Nem irigykedés az,amikor próbálnám előbb lefeküdni,és a marhája üvöltetti a nagy hülye putri zenét!

Mi lenne a 0-24-ben ez hallanád?

Szerintem hülyét kapnál,minthogy irigységtől nagy fejet!

2022. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24es vagyok,kicsit átfogalmazom a mondani valómat:

Tegyük fel reggel 5 órakor mivel kezd?

Nagy tipik üvöltközös *roma* zenével,és te mit mondanál erre?

Vagy amikor este 10 óra van,akkor is mit mondanál?

2022. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!