Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha valamelyik este valahol...

Ha valamelyik este valahol házibuli, kerti parti van, és amiatt nem tud az ember hangoskodni, akkor "bosszút állhat" ily módon?

Figyelt kérdés

Nem sűrű szerencsére, de egyszer-egyszer előfordul hogy valahol a környéken kerti partit, bulit tartanak, főleg nyáron, mikor jól esne nyitott ablaknál aludni a nagy melegben, de emiatt nem lehet.

Szóval az érdekelne, hogy ha ilyen van, hogy éjjel nem tudunk aludni, akkor másik napon vissza lehet ezért vágni hasonló módon, csak nem kerti partival, hanem mondjuk éjszaka erősítőn munkásmozgalmi dalokat vagy metalzenét hallgatni, vagy ilyesmi? Mondjuk ha a partis népek tudom hogy másnap dolgozni vagy suliba mennek?



2021. szept. 25. 02:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha az undorító, zavaró parti beindul, annak mindenképpen erőt, energiát ad, hogy többen vannak, sokan mulatnak együtt. Ha átordítasz, akkor egy egész csoporttal kerülsz szembe, és jó eséllyel elhajtanak, mert ahol az erő, ott az „igazság”. Legalábbis egy bizonyos alja rétegnél. Esetleg rájuk hívhatod a rendőrséget. Ha ellenben egymagad elkezdesz üvöltetni valami szart, amiről nyilvánvaló, hogy te is utálod, és csak visszavágásból szól, az olyan lesz, mintha csúzlival lőnél tankra. Akkor már rendezz te is egy komoly bulit, hívj meg sok embert és tomboljatok egész éjszaka, hadd tudják meg, milyen, amit ők csinálnak.
2021. szept. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Azt még elfelejtettem, hogy ha ők mondjuk nyálpopot, technót vagy egyéb mulatós fost hallgatnak, akkor te mindenképp metálbulit rendezz, mert fontos, hogy számukra gyötrő, utálatos zene szóljon. De semmiképp ne egyedül tedd.
2021. szept. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Házibuli miatt nem tud az ember hangoskodni? LOL. Ez új, ilyet még nem hallottam. Nézesd meg, rendben van-e a tüdőd, vagy vegyél egy dobfelszerelést.
2021. szept. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Jobb módszernek tartom, ha pl. éjszaka buliznak, akkor te reggel 7-kor elkezdesz flexelni meg kalapálni. Akkor már rendőrt sem hívjatnak, nem csendháborítás. Vagy akkor kell füvet kaszálnod.
2021. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Kertes övezetben élek. Nyáron majdnem minden hétvégén buli hallatszik a környékről. Most akkor nekem minden hétvégén partit kellene tartanom, hogy visszavágjak? Engem nem zavar és kár erre energiát befektetni.

Nem kell bosszút állni. Csinálj te is bulit a saját kedvedre, és ne más bosszantására.

2021. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Olyankor a rendőrséget kell hívni, mert 10 óra után csöndháborításnak minősül, ha nincs engedélyük.
2021. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hétköznap vagy hétvégén buliztak?
2021. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

8 valószínű te is csak addig látod így, amíg téged kell másnak elviselni.

Amikor más bulizik, akkor fortyogsz.

2021. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

9 Én ezt úgy írom hogy egyáltalán nem szoktam bulizni!


Nyáron nálunk is lehet hallani néha hogy valahol buliznak, de engem ez egyáltalán nem szokott zavarni!

2021. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Én sem bulizok, mégis elfogadom, ha nyáron zenét hallok késő este. Egy jó szaxofonos estet szívesen hallgatnék:) Kifeküdnék a csillagos ég alá és egy jó bor kíséretében hallgatnám a jó kis zenét:)
2021. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!