Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szüleidtől messze vagy közel...

Szüleidtől messze vagy közel éltek?

Figyelt kérdés
Család, unokák, élet, rokonok?

2021. szept. 26. 07:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Pl: Ha 250km-re laksz tőlük akkor az unokájukat szinte alig látják. De ha közel laksz akkor, a te életed lesz rosszabb az által, hogy vidéken rossz fizetések vannak, kevés munkahely és kilátástalanság.
2021. szept. 26. 07:45
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A szülők nagyjából közel, a rokonok többi része igencsak távol.
2021. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2# hozzátennétek hogy melyik megye? köszi a választ!
2021. szept. 26. 07:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi Budapesten élünk, egyik testvérem szintén Pesten, de a város másik végén. A család többi része pedig Egerben.
2021. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 140+ kilométerre élek a szüleimtől (ők Fejér megye, én Szeged). Egyetem miatt jöttem ide, és ahogy írtad, sokkal több lehetőségem van itt, mint ott, ahonnan jöttem. Nekem az unoka téma nem aktuális, de nem tervezek visszaköltözni akkor sem, ha esetleg az lesz. Rokonokkal csak anyukám öccsével, a feleségével és a lányával tartjuk a kapcsolatot, ők is Fejérben laknak, unokatestvérem szintén Szegeden.


Persze, néha rossz ilyen messze lenne, nem tudok csak úgy hazaugrani, meg amúgy is csak kéthetente járok haza egy hétvégére. Szüleim is szomorúak, amikor vissza kell mennem, de tudják, hogy az ő városukban nincs túl sok lehetőségem, egyetem sem volt, fiataloknak szórakozási lehetőség is alig van.

2021. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

És a szülő nem lakhat nagyvárosban? Vagy hogy gondolod? Aki szülő és felnőttkorú gyereke van, annak le kell költözni valami borsodi zsákfaluba?


Egyébként 100 km-re lakom a szüleimtől, Budapesten, szülők Győr környékén. Ott is lenne munka.

2021. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal egy telken van a házunk, a 2 között 5m van. Apám is ezen a településen él, de csak néhámy hetente jön, a gyerekeink még kicsik.
2021. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Eléggé messze lakom tőlük. Mióta elhunytak, már nem is beszélgetünk egymással.
2021. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
200+ km-re.
2021. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:

120 km de kb. 300 km-re tervezek költözni.

Létezik vonat, tudom őket látogatni ha úgy van. Unoka nincs, nem is lesz. Egyéb rokonnal nem tartok kapcsolatot.

2021. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!