Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szólnátok a rendőrségnek?

Szólnátok a rendőrségnek?

Figyelt kérdés
Az előbb mentem ki a konyhába, és akkor hallottam, hogy a szomszédba nagyon veszekednek. Üvöltöznek egymással, és csapkodást is hallottam, nem tudom hogy egymást vagy csak bútort csapkodnak. Azért aggódom, mert van ott két kisgyerek is, és őket is hallottam sírni. Nem akarok más életébe beavatkozni, de ha tényleg bántanak ott valakit, akkor kötelességemnek érzem szólni a rendőrségnek, főleg a két kicsi miatt. Nem ismerem őket, mert pár hónapja költöztek ide, nem beszélgettünk, csak mikor összefutottunk akkor köszöntünk és ennyi. Ti mit tennétek? Szólnom kéne a rendőrségnek, vagy hagyjam rájuk?
2021. okt. 8. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Kit érdekel.Én biztos nem foglalkoznék vele,fölösleges cécó csak.Az se érdekelne ha a stihl fűrészt rángatná a szobában, hogy felakarna szeletelni mindent.
2021. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer összefutsz a nő vel említsd meg neki, hogy hallottad és hogy minden oké e? Feleslegesen nem kell rendőr. Lehet náluk mindennapi kis hangoskodás.
2021. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Amíg vér nem folyik a rendőrség leszarja csak magaddal cseszel ki ha rájönnek H te voltál
2021. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Mondd azt hogy lovest hallottal arra tuti kijonnek
2021. okt. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!