Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Emiatt szólnátok a rendőrségen...

Emiatt szólnátok a rendőrségen, vagy ráér akkor ha történik valami?

Figyelt kérdés

Ma dél körül jöttem haza, városban, olyan 400 méterrel a zebra előtt egy cigány család kényelmesen sétált át az úton,enyhe kanyarban az egyik sáv forgalmát már megállítva.(tehát nem a zebrán mentek!)

Ahogy észrevettem őket, és közelítettem feléjük nyomtam a dudát, de úgy lassítottam,hogy átérjenek.

Át is értek, de már kiabáltak,hogy mit dudálsz stb...

Pár órája 5 cigány férfi idejött a házam elé, hogy majdnem elgázoltam a családjukat, és megfenyegettek,hogy megölnek stb...

Csak az egyik volt ott ezek közül tőle kérdeztem,hogy amikor egyedül volt miért nem mert odajönni, de csak fenyegetőztek.

Elvileg ma éjjel meghalok, bár ettől nem tartok.

Nem tudom,hogy hogy találtak meg, a kocsim kint állt a ház előtt, gondolom ezt látták meg, és idejöttek, de ha tesznek is valamit akkor gondolom anyagi kárral fog járni, a testi épségemet nem féltem.

Kérdésem,hogy érdemes e jeleznem a rendőrség felé a történteket?


(A "majdnem" gázolásról videó felvételem van, és nem voltak veszélyben, esetleg ha 70-80-al jövök akkor igen,de 50-el jöttem, és úgy lassítottam, érzékelhető a videón is,hogy megtudtam volna állni)


2016. szept. 2. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre attól függ, nálad milyen a hozzáállása az ilyen esetnél a rendőrségnek.

Végül is megfenyegettek. Szerintem nem sokat vesztesz, ha előadod a yardon, mi történt. Aztán meglátod, mit válaszolnak.

2016. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, Kérdező, hogy itt a rétinégereknek csak jogaik vannak. A policájok a legtöbb esetben nem intézkednek velük szemben, és nagy valószínűséggel itt se tennék.

Ja, és 2 hét alatt rend lesz!!!

2016. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

nem tudom hány éves vagy Kérdező, de asszem nincs tapasztalatod..ezekkel az emberekkel nem kell foglakozni, kerülni kell a szemkontaktot, nagy ívben kikerülni őket, és békén hagyni, nem dudálni, nem integtni...ezek olyanok itt, mint a hamburgi muszlim negyed...még a rendőrök sem szívóznak velük.


most cseszheted, állandóan belédkötnek, amíg élsz. A yardon miért is szólnál? Egyáltalán azokkal mi dolgod? Csak magadra vagy utalva, neked kell a problémát kezelni...persze nem így...a lehető legrosszabb megoldást választottad.


a yardra értelmetlen bármiért is bemenni. Ebből a szituból csakis rosszul jöhetsz ki. még az itteni kérdést is töröltesd...bár már mindegy.

2016. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha mindenki érinthetetlenként kezeli őket, azzá is fognak válni.Én ezt nem fogadom el, és újra és újra rájuk fogok dudálni, ha kell.
2016. szept. 2. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a t..... f..... azt hiszik ők bármit megtehetnek és még nekik áll feljebb ha ez valakinek nem tetszik.Sajnálom kérdező de semmire se mennél azzal ha szólnál a rendőröknek.Röhögnének egyet azt kész,de bezzeg ha te fenyegetően viselkednél a c.......-al akkor már vinnének is be a börtönbe.Sajnos ebben a libsi országban több joga van a c......-nak mint a magyarnak


Annyit tehetsz hogy kutyát és gázpisztolyt tartasz,a kocsit meg ne hagyd kint az utcán ha teheted.Ha esetleg vannak skinhead ismerőseid vagy verőlegény féleségek akkor tőlük is kérhetsz segítséget

2016. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább a csúnyarossz kopasz emberekhez fordulnék, azoktól ugyanis paráznak a kátrányos helyzetűek, és olyankor nem mernek annyit pattogni.
2016. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fog semmi sem történni. Ettől függetlenül jelezném. Hogy ha történne tudjanak valamiből kiindulni. De valóban szétnéznék kiket lehetne "megkérni", hogy esetleg "megvédjenek".
2016. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja s az autót nem hagynám közterületen, őrizetlenül.
2016. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmi sem történt, a kocsinak sincs baja.
2016. szept. 3. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!