Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megbüntethetnek engem amiatt,...

Megbüntethetnek engem amiatt, hogy a szomszéd a lakásom elé tereget a folyosóra?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 09:54
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
24 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Akik nemmel válaszoltak: hogy bizonyítom, hogy nem az enyém a holmi, hanem a szomszédé?
2021. okt. 11. 10:00
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ötször olvastam el a kérdést de nem értem.

TÉGED miért büntetnének meg azért, mert a SZOMSZÉDOD teregetett a házad elé?!

Nem inkább a szomszédot vennék elő, hogy miért tereget más háza elé?

2021. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Társasházi folyosórész, az én lakásom előtt van szabad hely, ezért sajnos oda tereget a megkérdezésém nélkül (ergo felesleges vele beszélni, mert kizárólag a saját szempontja érdekli). Ugyanakkor az a folyosórész az én lakásom előtt van, joggal gondolhatják, hogy én teregetek oda, felelős vagyok érte, és nem tudom bizonyítani, hogy nem én használom.

Most én megmondhatom nekik, ki volt az, ő meg majd mástmond.

2021. okt. 11. 10:13
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Vedd el a ruháit és ha keresi, mondd, hogy akkor kapja vissza, ha nem tereget oda. Szereljen fel görgőn leengedhető szárítót a fürdőszobájába.
2021. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, már értem.

Hát én nem kockáztatnék a helyedbe, próbálnék a szomszéddal beszélni, hogy inkább ne teregessen oda.

2021. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Én felborítanám a szárítóját.
2021. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne ha nem zavar. Ha meg be kell bizonyitanod, hogy nem a tied, egyszerű mond nekik, hogy elvihetik mindet. Nem a tied igy nem is érdekel milesz vele. Mond el az igazat és megértik.
2021. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké, akkor bonyolítsuk a kérdést: az egyéni vállalkozáom be van jelentve a lakásomba. Mindent szabályosan csinálok, de azért egy esetleges NAV-ellenőrzés egy szorongató lehetőség így is úgy is. Ezért sem szeretnék konfliktust a szomszéddal, nehogy rámhívja a NAV-ot.

Ha meg egyszer kijönnének, miért ne hívnák rám a katasztrófavédelmiseket is, ha szabálytalanságot látnak? Miért érdekelné őket, hogy kié az a nyamvadt fregoli?


Hogyan tudnám ezt szépen megbeszélni/rendezni a szomszéddal, hogy ne sértődjön be, és ne uszítsa rám a hatóságokat?

2021. okt. 11. 12:18
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Koszold össze a fehér ruhákat,és mondd:bocsi nem fértem el mellettük.
2021. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom cigányok
2021. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!