Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lányok, akiket egy külföldi...

Lányok, akiket egy külföldi ország nagyon vonzott, kinek milyen története van, mesélnétek?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm külföldön tanult régebben, és mindig volt valami érdekes storyja a srácokról akiket megismert.

Akinek vannak hasonló történetei írnátok párat, és esetleg az országot, hol volt. :)

Főleg távolabbi országokra lennék kíváncsi, de alapvetően mindegy, inkább az érdekel kikkel, hogy ismerkedtetek meg, régóta terveztétek, hogy egyszer elutaztok oda, miért az az ország tetszett meg. :)



2021. nov. 8. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mármint szex sztorikra vagy kíváncsi? Vagy miért ez a kategória?
2021. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akár, vagy csak ilyen flörtölgetős, ismerkedős storykra.

Azért ez a kategória, mert olyan storykra gondoltam, hogy valakinek az spanyol, vagy amerikai stb. pasik jönnek be, ezért elutazott oda, és az ehhez kapcsolódó történetek érdekelnének. :)

2021. nov. 8. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
97%
A barátnőm összejött egy török sráccal aki egy idő után visszament Törökországba. A barátnőm full szerelmes lett belé, pedig nyilvánvaló volt, hogy a srác nem különösebben tervez vele. Tartották a kapcsolat fb-n a srác végül meghívta a barátnőmet, aki rábeszélt engem egy közös nyaralásra, mert egyedül mégsem akart menni. Természetesen a pasinak semmi híre nem volt mire ki értünk Isztambulba. A barátnőmet végig dugta a hotel összes pincére én meg kénytelen voltam a másik “szobából” amit kb egy harmónika ajtó választott el, végig hallgatni őket.
2021. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!