Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van külföldi párja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van külföldi párja? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
Milyen nemzetiségű, melyikőtök országában éltek, milyen nyelven beszéltek, stb., bármi érdekel
2016. aug. 3. 02:21
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Na, ez az a kérdés, ahol akár német, akár kínai, akár ugandai a pasid/csajod, le leszel pontozva :D mindegy, én megválaszolom :)

Orosz a vőlegényem, 2 és fél éve ismerkedtünk meg. Együtt élünk, Moszkvában, bár Neki a munkája miatt nagyon sokat kell utaznia, szóval ingázunk, Moszkva-Baku-London-Budapest között :) a közös nyelvünk az angol, bár én nagyon tanulok oroszul, de baromi nehéz, és akkor már inkább az angol, minthogy csak kézzel-lábbal magyarázva értsük meg egymást :D

21N

2016. aug. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Arab férjem van 12 éve. 2 gyermekünk van. Itt élünk Magyarországon, a férjem jó nevű gyermekgyógyász, nagyon szeretik a kórházban is, a magánpraxisában is. Magyarul beszélünk, de a gyerekek, meg én is megértem az arabot is. Neki van nem kicsi akcentusa, ezen olykor jókat nevetünk.
2016. aug. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Francia ferjem van, egy gyerek, franciaul beszelunk, Franciaorszagban elunk. A gyerek persze ketnyelvu. Franciaul es magyarul is beszel es ert.
2016. aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Arab ferjem van, rajtam kivul 3 felesege van, ha szo nelkul megteszek barmit mond akkor nem fejeznek le. 14/L
2016. aug. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Török parom van, jelenleg tavkapcsolatban, feleve. Angolul beszelunk, en beszelek valamennyire torokul, de angolul ismertuk meg egymast, szoval ez mar annyira nem fog valtozni.
2016. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, megjott az elso gyakoris szajkaratemester, aki meg az orszaghatart sem latta kivulrol, igy nehez felfognia, hogy odaat a messzesegben is emberek elnek :"DD.
2016. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Welsh-i ferj, angliaban elunk, angol a kozol nyelv de makogok valamit welshiul is, de mivel senki nem hasznalja a kornyezetunkben igy nem igazan fektetek bele energiat:-)) O egyebkent mernok, tipikus mernok aggyal en pedig jogasz a total ellentetje:-))


Egyebkent szinte mindenbenben egyetertunk, tarslelkek vagyunk 6 eve hazasok, gyerek nincs. Ha lesz akkor 3 nyelvu lesz, angol, magyar es francia:-)

2016. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
49%

7es legalább le tudnád írni helyesen


Welsh férj vagy wales-i. Nincs olyan hogy welshi...

2016. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8-as, 7-es vagyok ez igy van:-))10 ev utan a nyelvtanom kb egy kecske szintjen van:-))))
2016. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai a barátnőm de nem régóta vagyunk együtt. Külön élünk de amint lehet össze akarunk költözni. Voltam kint nála és egymásba estünk :) erre akkor jöttünk rá igazából mikor haza kellett jönnöm. Azóta alig birom kivárni hogy utazzon hozzám.
2016. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!