Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dél-Hevesben mely települések...

Dél-Hevesben mely települések számítanak élhetőnek, biztonságosnak?

Figyelt kérdés
Mindenképpen síkvidéki település érdekel. A Tarna-előtagú falvakról és Heves városról hallottam, hogy messziről kerülendők a sok kokeró miatt. Hevesvezekény, úgy tudom, tiszta (még). Erről tudnátok nyilatkozni? Amit még néztem, az Kömlőd, Átány, Tenk és Erdőtelek, mert olcsó helyek, és nekem nem tűnnek rossznak. Illetve Eger is könnyen elérhető kocsival. De ábrándítsatok ki nyugodtan, ha nem így van! Környékbeliek írjanak! Köszi.

#Heves megye #Dél-Heves #Hevesvezekény
2021. nov. 9. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kömlő (nincs D a végén), Erdőtelek és Átány felejtős, mint ahogyan szinte az összes, aminek Tarna-val kezdődik a neve.
2021. nov. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Dél- Hevest úgy, ahogy van, felejtsd el.
2021. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szomorú ezt hallani. Igen, természetesen Kömlőre gondolok, elírás történt. Várok még válaszokat!
2021. nov. 10. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tenk viszonylag jó helynek számít. Ismerősöm ott lakik , azt mondja szeret ott lakni.
2021. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!