Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fejér megye Velencei-tótól...

Fejér megye Velencei-tótól délre eső része milyen? Következő települések érdekelnek elsősorban: Besnyő, Iváncsa, Szabadegyháza, Sárosd, Nagylók, Sáregres!

Figyelt kérdés
A vasút nagy előnye ezeknek a helyeknek. Az érdekelne, hogy milyen az infrastruktúra, közbiztonság, sok-e az "ingyenélő". Ha van itt valaki onnan, ne tartsa magában az infót! Köszönöm.

2021. nov. 17. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Jók a programok, csak sok a cigány.
2021. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

"Jók a programok, csak sok a cigány."


Egyébként hol nem?

Én speciel, alig tudok egy két várost ahol szinte minimális.

Pl: Várpalota, vagy Veszprém talán még Esztergom.


Az ország keleti fele már rég elesett akár város akár falu, de egész Somogy, Zala meg Baranya megye is.

2021. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként kérdező, én azt mondom bemész a helyi Óvodába, vagy csak benézel a kerítésen ha kint vannak a gyerekek.


Egyből képben leszel.

2021. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: Ez egy jó módszer, bár a közbiztonságról nem ad infót. Nem minden cigány bűnöző. Ismerek több olyan falut keleten, ahol sokan vannak, de semmi gond nincs velük.
2021. nov. 17. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Én is ismerek cigány rendőrt, meg olyan nem cigány rendőrt is ismertem aki drogot terített...
2021. nov. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Várpalotán sok a roma.

Illetve az általad felsorolt településeken is, főleg Iváncsán.

2021. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam Nagylókon kirándulni. Vasútról megyek be a faluba, az egyik előttem levő telken a kutya nagyon ugatott engem, ezért a járdáról az úttestre mentem. Kicsit tovább sétálva a kutya ránehezkedett a kerítésre, ami félig lehajlott és majdnem' kiszökött a kutya.


Később pedig a tanösvényen egy kiszökött akita nekem rontott, kész szerencse, hogy nem harapott meg míg a gazdájának feltűnt merre kóborolt el az ebe és elhajtotta.

2022. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Besnyő nyugis, kellemes környék, mindig szívesen tekertem le oda kerékpárral. Vasútállomás nagyon kieső helyen van Besnyőnek.
2022. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagylókhoz hozzátenném, hogy nem csodálkozom a kriminális kutyatartáson. Ha arra képesek a nagylókiak, hogy valakit kikötözzenek a székre éjszakára a hidegben, hogy halálra fagyjon, akkor bármi más törvénytelenségre hajlamosak.
2022. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!