Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gárdony és Szabadegyháza...

Gárdony és Szabadegyháza között miért nincs helyközi buszjárat?

Figyelt kérdés

Ha már hozzácsapták Szabadegyházát a Gárdony járáshoz, akkor illő lenne napi 4-6 járatot közbeiktatni a járási székhely és Szabadegyháza között. Az is megfelelne, ha a Velence–Gárdony–Zichyújfalu viszonylatban közlekedő járatokat meghosszabbítanák Szabadegyházáig.


Eléggé gázos, hogy évek óta átszállással kell eljutniuk a szabadegyházaiaknak Gárdonyban, ha el akarnak oda jutni. Pláne nyáron lenne igény buszjáratokra Velence és Gárdony településekre, a Velencei-tó miatt.



2017. márc. 8. 11:13
 1/1 darujev ***** válasza:
100%

Gárdonyiként: Ha ez tényleg olyan sokatok igénye akkor önkormányzat, KNYKK irányban kellene inkább utánajárni, nem a gyakorikérdéseken :) Amúgy ilyen Velence-Gárdony-akármi buszokon gyakorlatilag embert nem látok soha, vagy maximum egyet-kettőt.. lehet errefelé is keresendő a válasz (vagy én látom mindig rosszkor).

Nem konkrétan passzol, de helyi példa: egyszer egy hétköznap délelőtt jelenésem volt Pusztaszabolcson, ami ugye Velencéről csak jó 10 km... jobban jöttem volna ki, ha Érden keresztül megyek vonatos átszállással (vagy bringával, de vacak idő volt) mint az igen csekély buszos kínálattal, de én ragaszkodtam a buszhoz. Voltunk rajta max négyen-öten és időben többet buktam, mint amennyivel rövidebb volt a menetidő..

2017. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!