Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan készültök fel a hosszú...

Hogyan készültök fel a hosszú ideig tartó fúrásra?

Figyelt kérdés

Felettem lévő lakásban teljesen tetőtől talpig felújítják a fürdőszobát. A tulaj szerint hónapokig fog tartani, minden hétfőtől péntekig reggel 8-tól este 8-ig, fúrás, kalapálás, megállás nélkül. Ma el is kezdték, már kezdek begolyózni, pedig még csak az első nap. Nagyon nem bírom a fúrás és a kalapálás hangját sajnos, 5 perc után megölném azt, aki csinálja, de nem tehetem, úgyhogy muszáj alkalmazkodni.

Ami eddig nem segített: füldugó, hallásvédő tok, a kettő kombinációja, egész napos zenebömböltetés. Van még valami tipp?



2021. nov. 18. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Elsosorban szolj neki hogy keressen rendes szakembert.

Nullarol 2 het alatt felujitottuk a konyhat es furdot, es nem kellett minden nap furni. 3 ember csinalta.

2021. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát itt volt olyan, hogy minden hétköznap fúrtak 8 órát 2020 február elejétől július végéig ugyanabban a lakásban, igaz akkor az egész lakást tetőtől talpig újították fel. Itt nem tudom, milyen szakemberek vannak, de kikészítenek.
2021. nov. 18. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fene?

Kollegamek teljes felujitast, ugy hogy az elektromos vezetekeket is ujra kellett vesni, 6 het alatt megcsinaltak?

Hol szedik ossze ezeket a koklereket?


Ha ennyire erzekeny vagy, akkor csak az segit ha elmesz otthonrol napkozben.

Vagy vegyel profi hallasvedo cuccot, ne tesco kategoriat.

2021. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Kérd el azoknak a mestereknek az elérhetőségét, hogy véletlen se hívjad őket sose… 6 nap alatt csinálták meg anno a fürdőm, úgy, hogy a falakon kívül mindent kivágtak onnan és újrarakták
2021. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

"Nullarol 2 het alatt felujitottuk a konyhat es furdot"


Bocs, tudom, h kapom majd a mínuszokat, de ilyenkor mindig előjönnek a szájhősök, akik 2 hét alatt az egész panelházat felújítják, de amikor az ember keresi a szakembert, akkor jön a szemle meg a hű meg a há szájtátás, és ez hónapokig fog tartani előadás...


Az átlagember örül ha talál olyat aki megmozdul, és hajlandó dolgozni fél napot az ügyön, nem hogy 2 hét alatt full renoválás bakker... Bp-n legalábbis ez van.

2021. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ami eddig nem segített: füldugó, hallásvédő tok,"


Kérdező, én ezt javaslom. Egy picit is normálisabb hallásvédőnek már használnia kell. Amikor nekem újították fel a kecót és itt dogoztam az egyik szobában, akkor egy sima OBI-s hallásvédőt kaptam kölcsön, azzal teljesen élhető volt, szinte alig hallottam.

De régen egy gyárban dolgoztam, ott ipari hallásvédőnk volt, ott a saját gondolataimat is hallottam vele.

Emellett 3M agybadugós hallásvédő szintén ipari tapasztalataim alapján saját gondolataidat hallós.


Ha ezek nem segítenek, akkor benned van a hiba, rosszul raktad fel.


OBI gagyi hallásvédő, használt:

[link]


3M:


[link]

2021. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, fizetni kellés megvan. Aki egy panelfürdőt hónapokig fúr, az hülye.


6 nap volt az enyém, ahogy írtam. Tégla fal, 4 m2, 2,3 m magasan csempézve. Minden csövet cseréltek, új elektromos vezetékek, új világítás, új zuhanykabin, bojler, infrapanel, mosdó, mosógèpbekötés, fürdő, teljes burkolás, ajtócsere.


2 köműves-burkoló, 1 villanyszerelő, 1 vizesbácsi

2021. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

#5, Fel jellene fogni hogy nem csak Bp letezik.

Plusz nálam olyan szaki dolgozott akit gyerekkorom ota ismerek.

Attol hogy ez nalad nem adatik meg, attol meg mi nem vagyunk szájhősök.

2021. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Keressen normális szakit, vagy brigádot, mert nem vagytok kötelesek tűrni a hónapokig tartó zajongást.


Az pedig alap, hogy 5 után kss van, és jelenteném a megfelelő személynek, ha kell minden nap.

2021. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

“ Az pedig alap, hogy 5 után kss van,”


Akarod mondani: a házirendben megadott idő után, ugye?

Nálunk pl. 19 ó.

Úgyhogy aki 17-kor idejön okoskodni az kap két sallert aztán irányba áll…

2021. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!