Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet fúrni egy lakáson 3...

Mit lehet fúrni egy lakáson 3 hónapig?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


mielőtt panelbe költöztem figyelmeztettek, hogy panelban mindig lesznek akiknek fúrási, kalapálási mániájuk van. Ez rendben is, mondom időnként még oké. Hónapokig nem volt semmi, aztán kb. 3 hónapja valamelyik lakásban elkezdtek fúrni.. Oké, hát ez is előferdül, ha fúrni kell, hát fúrni kell. Csakhogy azóta is fúrják azt a kva falat. Éjszakázok, ha nem dugom be a fülem akkor nem bírok aludni. Ha kiesik a füldugó alvás közben, felébredek. Ám ha csak simán néznék valami filmet mert szabadnapos vagyok, még a gamer fejhallhatómon keresztül is hallom amikor rákezdenek. Ma már hívtam a gondnokot, mert noha megtehetik, de legalább írnának ki egy nyomorult papírt, hogy előreláthatólag meddig fog tartani, meg talán egy "elnézést kérek" se lenne rossz. Nyomorult patkányok az ilyenek. Mindenkit lesz**nak.


A kérdés: mit a jó francot lehet fúrni egy lakásban 3 hónapon keresztül szinte minden nap? Komolyan érdekelne már.



2021. nov. 22. 12:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-es: sehogy. Ám azért illene kiírni, hogy nagyjából mettől meddig fogsz fúrni. A kalapálást le**arom, a fúrás viszont az ember agyáig hatol amikor próbálna lefeküdni éjjeles után és belereng az egész lakás. Legalább azt szeretném tudni, hogy meddig fog tartani és mely napokon számítsak rá, mert akkor bedugom a fülem és megpróbálok valahogy pihenni. Ám ha nem tudom mikor, akkor nem tudom mikor dugjam be a fülem, márpedig nem szeretek füldugóval aludni minden nap.
2021. nov. 29. 09:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezek az önjelölt mekkmesterek, meg minden elő ismerőst munkába állító családok a legrosszabbak. Szintén panel. 4 évig no problem, egy néni lakott mellettem. Aztán eladta, egy idősebb férfi vette meg a lányának, azok jöttek apa és fia fúrni, kb. fél évig heti szinten, ilyen random 2-3 órákat. Borzasztó volt. Aztán a csaj meggondolta magát és maradt a másik lakásban, ezt eladták. Egy nő vette meg, neki volt egy ismerőse, aki olcsón dolgozott. Szintén kb. fél évig heti szinten fúrt faragott. Eladták végül jó drágán egy idős nőnek. Az ő rokonai csak 2-3 hétig fúrtak-kalapáltak-költöztek, viszont azt minden nap. Most 2 napja csend van. Szerintem fél év múlva ő is eladja és kezdődik újra az egész. Csoda hogy még bírják a falak ezt a sok szart.
2022. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!