Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van esélyem megtalálni?

Van esélyem megtalálni?

Figyelt kérdés

A következő volt a szituáció: futár vagyok és egy 10 emeletes háznál voltam. Felcsengettem az illetőhöz aki a 7-en lakik, mondta hogy lejön. Amíg vártam rá, jött egy aranyos lány, köszöntünk egymásnak. Pár méter után visszafordult, mondta hogy fent hagytam valamit, kicsit zavarban volt, rámosolyogtam. Visszament a lakásba, majd nem sokkal később kijött és egymásra mosolyogtunk, köszöntünk. Majd jött a néni egy perccel később kb. akihez felcsengettem.

Ezek alapján azt hiszem, a lány az első pár emeletek valamelyikén lakhat, mivel gyorsan megfordult, a néni pedig lifttel jött a 7-ről, így a lány valószínűleg gyalog ment vissza. Arra gondoltam, visszamegyek és lefotózom a csengő tábláját, megpróbálok a nevekre rákeresni facebookon, hátha megtalálom őt a szülei által. Mivel vidéki város, talán egyszerűbb dolgom lesz.


2021. dec. 4. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Húha,valaki nagyon bepörgött.Ilyen ez a szerelem első látásra.Hát sok szerencsét! :)
2021. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha sikerül megtalálni, elhívom valahova. :D Nem akarok a házban plakátolni hogy "Szia kedves rolleres lány, ha ismerkednél akkor írj" :D
2021. dec. 4. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van esélyed, ha nyilvános a profilképe és felismerhető.
2021. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el ami történt. :D Ma korábban terveztem befejezni, de később indultam inkább. Egy ismerősömnél megálltam még beszélgetni is. Utána pont volt még címem ugyanott, csak a B lépcsőházban. Felvittem, majd mondom akkor átmegyek a másikhoz és lefényképezem a csengőtáblát. Előtte gondolkodtam is hogy milyen lenne ha pont összefutnánk megint. Odaértem, a bejárat melletti lakásban dohányzott valaki az ablakon kihajolva, köszöntünk. Épp hogy megcsináltam a fotót, hallom jön valaki, majd sietősre vettem mintha már ott se lennék. Ahogy fordulok ki, felnézek, hát pont a lány jött haza. :D Hirtelen köszöntünk megint egymásnak, olyan gyorsan történt minden, egy másodperc se volt az egész. Nem szólítottam le hirtelen mert a megilletődöttségtől nem tudtam. Most vannak véletlenek?
2021. dec. 7. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy a véletlen műve,inkább a sors keze.
2021. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. A jó kisugárzás volt nem alaptalan, az anyukája épp a napokban osztott meg egy cikket, ahol a városi újság oldalán egy cikkben szerepel, egy adománygyűjtő akciót szervez. Bár talán egy kissé jobb, de vallásos csoport tagja. Sajnos megint egy ilyet találtam, nem tudom miért vonzanak be ezek a lányok, de eddig csak csalódás ért. :(
2021. dec. 7. 18:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Extraként olyan neve van, amit életemben nem hallottam még. Rákerestem a jelentésére: "Jelentése: békességet lelő, tökéletes, ép." :D
2021. dec. 7. 18:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Bruh, 7. osztályos, na ezt akkor offoljuk. :D Azt hittem van vagy 18-20 éves.
2021. dec. 7. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért,babonás vagy? (tudom hogy régi,de bocsi ezt nem hagyhattam ki XD )
2021. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!