Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felső szomszéd mit csinál,...

A felső szomszéd mit csinál, amikor "golyót gurít"?

Figyelt kérdés

Akárhol éltem, akárkivel beszéltem, mindenki beszámol erről a jelenségről. Mindenki úgy írja le, mintha golyó gurítás lenne.


Mi lehet ez a zaj?


2021. dec. 16. 12:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
39%
Teljesen természetes, a bowlingozási folyamat része.
2021. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nálunk is jelen van :D, mi se értettük soha.
2021. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
De joo!!! En husz evig gondolkoztam. Raadasul nem egyszeri zaj, amit egy kinyithato agy is okozhatna. Idos hazaspar, hacsak nem mastol jon at a hang. Mar sajat hazban lakom, ok nem elnek, de jo lenne meg ebben az eletben megtudni. Vajon ezek az emberek ugyanazt csinaljak?
2021. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok. Én arra gondoltam, hogy talán kisgyerek játszik és gurít valamit, esetleg macska. De nem hiszem, mert gyerekhangot sose hallok. Talán leejtenek valamit, ami elgurul? De koppanást meg nem hallok, csak a gurulást. Úgyhogy passz..
2021. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%
Haha! Egy időben nálunk is volt ilyen. Én arra tippeltem, hogy a kutyával játszanak :D
2021. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Itt nincs kutya, se gyerek.
2021. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért kattintottam erre a kérdésre, mert én sem tudom a választ és hátha a válaszolók közül valaki tudja majd. :) Nálunk is ez van hetente egyszer-kétszer, mintha egy biliárdgolyót ejtene le a földre és az hosszan elgurulna, de nem sikerült még rájönnünk a titokra. 6 éve élünk a jelenlegi lakásunkban és az előző lakásunkban is dettó ugyanez volt. (Légyszi, válaszoljon már erre a kérdésre egy "golyógurító" is és mondja el, hogy mi történik ilyenkor náluk, mert baromi kíváncsiak lennénk rá! XD)
2021. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Fölöttünk sincs se kutya, se gyerek. Csak egy középkorú, extrém túlsúlyos mozgásképtelen nő, meg a "kissé nehézkes felfogású" (ért. fogyos) fia. Az előző lakásunkban meg 3 fiatal egyetemista lány lakott felettünk.

(#7)

2021. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Fölöttünk egy középkorú nő lakik egyedül, és évek óta próbáljuk megfejteni mit csinálhat. Nálunk leginkább arra hasonlít, mintha valaki a régi fajta gyógyszeres üveget gurítaná a járólapon és mindig a fürdőszoba felől jön a hang. Remélem itt végre választ kapunk a jelenségre :D
2021. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:
12%
Magyarországon sok az alkoholista, azok valószínűleg sörös üvegek.
2021. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!