Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Üdv! Középiskolai kollégiumba...

Üdv! Középiskolai kollégiumban albérlőként vagyok és 2022.01.03-től csak védettségi igazolvánnyal lehet ott lenni a továbbiakban. Sajnos mivel törvény teszi lehetővé így nehéz mit tenni ellene. Találkoztatok hasonlóval?

Figyelt kérdés

Jelenleg munka miatt a szállásom egy középiskolai kollégiumban van (korrekt áron).

Elkeserítő tapasztalni azt, hogy a munkámhoz szükséges szállásom veszélybe kerülhet az oltások miatt (~250 km-re van eredeti lakóhelyem).

1 oltásom van, de többet nem szeretnék.

Csak feltételezni lehet, hogy nem lesz több oltáshoz kötve a jelenlét, de ezt megelőzve kénytelen vagyok más alternatívát keresni a biztonság kedvéért.

Nem értem, hogy kb.5-10 emberre (fsz) miért kell ráerőltetni ilyen feltételeket (középiskolások vannak a többi szinteken kb.80fő)

Szebb jövőt! :(

(szívesen becsatolnám a jogszabály képét is, de nem lehet)



2021. dec. 26. 14:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ugy van ahogy a 10-es mondja. Hogy lehetett olyan elkepzelhetetlen baromsagot vizionalni, hogy egynel tobb oltasra fognak kotelezni? Ugyanugy, ahogy az is csak panikkeltes volt, hogy a vedettsegi igazolast hosszutavra tervezik, hiaba mondtak hogy csak atmeneti. Lathatjuk, hogy nem folynak a bevezeteserol tanacskozasok igy 2023 nyaran pl a WHO es az EU reszerol. Lathatjuk, hogy minden rendben, nem lett magas inflacio es allamcsod kozeli allapot a lezarasok miatt, senkit sem diszkriminaltak, ahogy a korabbi tanar hozzaszolo valaszabol is kiderult, meg volt a lehetosege hogy helyette ehen haljon. Senkit nem fognak megfosztani a vagyonatol, ingatlanatol, lathatjuk hogy a hitelkamatok gyakorlatilag ugyanott mozognak mint 2,5 eve es senkinek sem fog megfizethetetlen szintre ugrani a torlesztoje, sot az uj vasarlok ugyanolyan kedvezo feltetelekkel juthatnak ingatlanhoz mint korabban. Ezek meg beszelnek itt Great Resetrol. Az meg mi egyebkent? Szerintem nincs is, de ha megis van, akkor biztosan csak veletlen egybeeses hogy nehany dolog pont ugyanugy tortenik ahogy megjosoltak. Amugy meg hol a forras errol? Nehogy mar en nezzek utana, hulye lennek!

Szoval minden rendben van, nincs itt semmi latnivalo. Csak azok a rohadt konteosok! Akik egyebkent nem csak szelsojobbosok de rasszistak is, sot homofobok!

2023. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nekem amúgy 4 oltásom van és élek. Sőt Bill Gétsz sem vette át az irányítást felettem. 😂
2023. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Meg 1-2 ev, es Bill bacsikad genmodositott csudajo burgeret fogod zabalni, mert mast nem fogsz tudni megvenni, vagy csak az lesz a polcokon. Jajj, ne, ujabb konteo, de hat kicsuszott, ez van. Nem is tudom, hova tettem az eszem
2023. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hát ja. Néha azért már érzem hogy csíp az a mikrócsíp amit berakott. :D
2023. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hiszen semmi jel nem mutat arra, hogy ez megtortenjen. Bill bacsikad nem lepett elo az USA legnagyobb termofold birtokosava miutan felvasarolta a foldeket, es nem, neki semmi koze nincs a GMO-hoz. Bill bacsikad csak egy segiteni akaro, bekes idosodo ember, aki a sziven viseli a vilag sorsat.

Ezzel parhuzamosan pedig az eg vilagon sehol nincsenek pl olyan folyamatok, amik a jelenleg normalisnak tartott elelmiszerek felszamolasara, drasztikus csokkentesere iranyulnanak. Nem, nem szivatjak agyon sehol a farmereket, gazdakat, nem szabalyozzak agyon a kutak, azaz a viz hasznalatat. Ilyesmi sehol nincs. Hollandiaban is csupan mero veletlen, hogy a farmerek kimentek tuntetni, nem is oda indultak. Az meg hogy az ujonnan alapitott farmer part parlamentbe kerult, sot eselyesse lepett elo az meg adminisztracios hiba lehet, vagy valasztasi csalas, szavazatokkal buheralhattak esetleg.

Te csak orulj a 4 oltasodnak, hiszen helyesen cselekedtel. Egeszsegedre. Megtetted ertunk, ertem, mindenkiert. Onzetlen voltal. Lathatjuk, hogy neked volt igazad. Hiszen nem dolt meg az az alapallitas sem, hogy az oltas csokkenti a virus terjedeset. Mert ugye ha megdolt volna, akkor azt a "megtetted ertunk" reszt ki kellene huzni. Az a pfizer igazgato meg tuti csak sokat ivott, tudod az a csaj, amikor azt mondta, hogy sosem teszteltek arra az oltoanyagot hogy megallitja vagy lecsokkenti e a virus atadasanak eselyet.

2023. júl. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem Moderna van mert haladó és Modern vagyok. :D
2023. júl. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!