Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 2 szoba van az albiban tesok...

2 szoba van az albiban tesok laknak az egyikben en a masikban. Kozel van minden kozpont munkam most nincs de rossz nagyon hogy így kikozositenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Velem egy szót nem beszélnek nem eszünk sosem együtt ok elbeszelgetnek egymassal hallom en meg elvagyok magamnak.
2022. jan. 3. 19:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szolnak ha veletlen az o reszukre teszek valamit a hutoben szoltak a futes miatt hasznaltak a tusfurdomet. Nemtudom mit tegyek..igy h elvesztettem a munkam azon gondolkozok hogy hazakoltozzek e a szuleimhwz
2022. jan. 3. 19:27
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Költözz haza.
2022. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Már megin te?
2022. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Másik munka, másik lakás, mert így nem lesz demokrácia ha kettő mindig így összetart. Van a kp-ban másik lakás, nem? Ezért ne költözz haza, ha már egyszer eljöttél! Írnám, hogy hord be a cuccod a szobádba, de ez olyan méltatlan. Ha a filléres tusfürdőt lopják abból sok jó nem sül ki. Gondolom a tulaj is rájön a többedik lakócsere után, hogy rossz lóra tett a tesókkal, akiknek nyilván az az érdeke, hogy szobaáron legyen egy egész lakásuk nyugiban, ne zavarja őket egy idegen sem.
2022. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha még 1x az életben társbérletben fogsz lakni, a cuccaidat (tusfürdő és egyebek) tartsd a szobádban.

Egyébként a társbérlet nem jelent egyidejűleg baráti társaságot is, így aztán arra ne is számíts!...ha mégis összejön, akkor az csak extra öröm.

Ha nincs munkád, miből élsz?

Akarsz itt keresni munkát, vagy mik a terveid?

Ha otthon is lenne munka, akár egy kisebb ingázással, akkor inkább menj haza, ez nem a te világod!

2022. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Volt munkam aztan kirugtak csak ugy aznap kozoltek es igen sajnos behordom a szobamba a cuccokat. Azt is hallottam nemigazan akartak lakotarsat meg a masik lako se volt itt sokaig azthiszem 3 honapot en 4ik honapja vagyok itt
2022. jan. 3. 19:40
 7/16 A kérdező kommentje:
ma kiabált velem az egyik úgy hogy kint is hallották, itt telt be a pohár az nem normális.
2022. jan. 4. 20:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Miért kiabált?...mert nagyon nem mindegy!

2022. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A fűtés miatt pedig nem állitottam már semmit.
2022. jan. 4. 20:22
 10/16 A kérdező kommentje:
Rajta
2022. jan. 4. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!