Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fontos hogy legyen függöny az...

Fontos hogy legyen függöny az ablakon,vagy nem baj ha belátnak a szomszédok a szobámba?

Figyelt kérdés
Emeletes házban lakom,a szobám ablakán a kinti folyosóra néz,ahol a szomszédok mászkálnak.Szoktak is befelé nézni az ablakokon,egyikük meg is jegyezte egyszer milyen rendetlenség van a szobámban.Este ha ég a villany főleg látnak mindent.Azóta már egyébként rendet raktam a szobámban.De függönyöm még mindig nincs.Nemrég költöztem amúgy ide.Ne foglalkozzak vele hogy nincs függönyöm?A szomszédokkal se foglalkozzak hogy néznek be a szobámba ha elmennek a folyosón?30/F

2021. aug. 5. 14:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
30 évesen ezt a gyakorin kell megkérdezned? Ha téged zavar, hogy nincs függöny, rakjál fel. Ha nem zavar, akkor ne. Ennyi.
2021. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Hollandok nem használnak függönyt. Nálunk ez másként van. Tapintatlanul bebámulunk ahova csak lehet:)
2021. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem az zavar hogy nincs függöny,hanem az amikor néznek befelé a szobámba.Este van hogy inkább fel se kapcsolom a villanyt.
2021. aug. 5. 14:10
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Neked kell tudni, hogy akarsz-e függönyt.
2021. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok,de azt se akarom hogy mindenki belásson.Ha levetkőzök meztelenre,akkor is le kell kapcsolnom a villanyt.
2021. aug. 5. 14:13
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Most úgy őszintén akkor mit picsogsz itt, mint egy kislány? Igen, az emberek benéznek, ha nincs függöny. Mit tudsz csinálni? Kiírod, hogy "ne nézzél be"? vagy hogy gondolod? Nőjél már fel, 30 éves vagy...
2021. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Utánanézek hogy egy lehúzhatós roló e az olcsóbb vagy a függöny.Amelyik olcsóbb azt választom.
2021. aug. 5. 14:17
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

"Nem az zavar hogy nincs függöny,hanem az amikor néznek befelé a szobámba."


Tehát az zavar hogy nincs függöny ami eltakar.

Legyél már életképes és ha van egy egyszerű megoldás a problémádra akkor ne ide gyere picsogni hogy mit csinálj amikor már tudod a megoldást. Irány a bolt, vegyél függönyt.

2021. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Jó akkor vegyél. Nekünk mi közünk hozzá? Most akkor én is elmondjam miket vettem ma? Ki a fszt érdekel mit veszel?
2021. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Szinte biztos hogy a függöny az olcsóbb mert az csak egy darab textil felfüggesztve.
2021. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!