Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben csendháborításnak...

Panelben csendháborításnak számít, ha nem bírom abbahagyni a köhögést este?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kutyusomról egy kérdést és olyan kedvesek voltak velem és hasznos válaszokat adtak, hogy még egyet kérdezek.


Szóval nagyon sokat köhögök, egész nap köhögtem. Ma hajnalban, valahol éjfél és hajnali kettő körül lehetett, amikor elkezdtem köhögni és nem bírtam abbahagyni. Ehhez hozzájött pár tüsszentés.


Tegnaptól kezdve a legmagasabb testhőm 37,7 volt. Kutyaséta előtt 37,5 volt ma este. Most szerencsére csak 37,3. Tehát nincs lázam, se hőemelkedésem, nem vagyok beteg csak köhögök meg fáj a fejem (bár most már nem olyan erősen).


Egész nap köhögtem, persze voltak közte szünetek.


Most este is köhögök és nem tudok elaludni. Félek hajnalban is köhögni fogok.


Tapasztalatból tudom, hogy ezt hallja a szomszédom, ugyanis szoktam hallani, amikor a férj tüsszent meg a nő köhög, viszont délután szokták csinálni, éjszaka sosem, ha éjszaka is, akkor se tart pár másodpercnél tovább.


Nekem ez a köhögés viszont hosszú ideig tart és nem bírok nem köhögni, ha visszatartom azt érzem, hogy megfulladok.


Ez csendháborításnak számít? Hívhatnak ezért rendőrt? Ha nem, akkor tehetnek megjegyzést erre?


Nem szeretném kihúzni a gyufát a szomszédoknál, azért kérdezem.


2022. jan. 6. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem számít annak. Egyébként én is nagyon szoktam köhögni, amikor nagyon ritkán megfazom. Én egy sálat szoktam ilyenkor a szám elé tenni, nagyon tompítja a hangot. Én sem szeretem, ha a családom felebred a köhögésre.
2022. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Parasztok lennének, ha ezért kihívnák, mindenki megbetegszik időnként. Na, meg ki az, aki panelban nem füldugóval alszik?
2022. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít csendháborításnak, és gondolom, te is szeretnél minél előbb jobban lenni. Mielőbbi gyógyulást!
2022. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
"Na, meg ki az, aki panelban nem füldugóval alszik?" - Én, mert fáj a fülem a füldugótól.
2022. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Legalább nem vagyok eladósodva életem végéig, tehermentes lakásom van, és egy rakás dolgot nem nekem kell intéznem, amit egy kertes családi házban kellene. Nem kell füvet nyírnom, nem kell havat lapátolnom, nem kell parlagfüvet irtanom.
2022. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A budapesti 1,5 szobás panel lakásom árából kb. 4-5 nagy kertes házat tudnék venni nagymamám falujában, csak ott nincs munka.
2022. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
#5 nagyon nem irigyellek, én megbolondulnék nélküle. Én nem tudok nélküle lenni este, mert pl valaki este 10-kor kalapácsolt pár percet hónapokig, minden este vagy leviszik a szemetet este, erővel csapják be az ajtót (nap közben is ez a módi), a szomszédom hajnal 3-tól kb reggel 8-ig 20 percenként ki-be jár és zárja az ajtót 3ra. De nem is tudom igazából, hogy mi történik valóban a szomszédban, mert pl valaki ütvefúrt, hallottuk a lakásban napközben. A lépcsőházban semmi... végül véletlen láttuk meg, hogy a 10 méterrel messzebbi üzletet újítják fel és onnan jött a zaj. Meg mertem volna esküdni, hogy a mi házunkban van.
2022. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
9-es, nekem csendes szomszédaim vannak, zajok leginkább nappal vannak, de legkésőbb este 8-ig bezárólag. Ezeket én tudom tolerálni, mert éjjel alszom, nappal vagyok ébren. A nyaralásomat keserítette már meg zajos kisiskolás gyerekes család, akik nem szóltak rá a gyerekekre, hogy éjszaka legyenek csendben, nappal meg nem szerveztek olyan programot, hogy a gyerekek eléggé elfáradjanak, de ott nem csak én nem tudtam pihenni, hanem más nyaralók sem, és kb mindenki panaszt tett a szállásadónak.
2022. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Tompitsad. Példáúl egy vastagabb törölközöbe köhögj, és akkor talán nem végzed a sitten.
2022. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de vannak olyan gyökér szomszédok, akik nem díjazzák, ha valaki késő este köhög. Lakik itt egy öregasszony, az speciel képes volt az asztmás szomszédhoz átcsengetni éjjel, hogy ne köhögjön, mert ő nem tud aludni tőle :S

Amùgy jobbulást.

2022. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!