Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben csendháborításnak...

Panelben csendháborításnak számít, ha nem bírom abbahagyni a köhögést este?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kutyusomról egy kérdést és olyan kedvesek voltak velem és hasznos válaszokat adtak, hogy még egyet kérdezek.


Szóval nagyon sokat köhögök, egész nap köhögtem. Ma hajnalban, valahol éjfél és hajnali kettő körül lehetett, amikor elkezdtem köhögni és nem bírtam abbahagyni. Ehhez hozzájött pár tüsszentés.


Tegnaptól kezdve a legmagasabb testhőm 37,7 volt. Kutyaséta előtt 37,5 volt ma este. Most szerencsére csak 37,3. Tehát nincs lázam, se hőemelkedésem, nem vagyok beteg csak köhögök meg fáj a fejem (bár most már nem olyan erősen).


Egész nap köhögtem, persze voltak közte szünetek.


Most este is köhögök és nem tudok elaludni. Félek hajnalban is köhögni fogok.


Tapasztalatból tudom, hogy ezt hallja a szomszédom, ugyanis szoktam hallani, amikor a férj tüsszent meg a nő köhög, viszont délután szokták csinálni, éjszaka sosem, ha éjszaka is, akkor se tart pár másodpercnél tovább.


Nekem ez a köhögés viszont hosszú ideig tart és nem bírok nem köhögni, ha visszatartom azt érzem, hogy megfulladok.


Ez csendháborításnak számít? Hívhatnak ezért rendőrt? Ha nem, akkor tehetnek megjegyzést erre?


Nem szeretném kihúzni a gyufát a szomszédoknál, azért kérdezem.


2022. jan. 6. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

-Segélyhívó, miben segíthetek?

-Jóestét! A szomszédom egy órája megállás nèlkül köhög.

-Milyen címre küldhetem az orvost?

-Orvost? Rendört küldjön!!!

2022. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!