Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakásvásárlásnál hogyan lehet...

Lakásvásárlásnál hogyan lehet kiszűrni azt, hogy milyenek a szomszédok?

Figyelt kérdés
Például, hogy nem-e debilek, vagy nem-e cigányok.
2022. jan. 12. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2022. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kulonbozo idopontokban elmesz az adott hazhoz, esetleg beszelsz magukkal a szomszedokkal.

De az a helyzet baratom, hogy nem nagyon tudod kiszurni, mert ha elkoltoznek 2 honap mulva, helyukre meg egy 10 fos, allandoan mulato csalad jon, beszoptad. Ez egy kockazat, ez van.

Azert nyilvan a haz ara illetve a kornyek megmutatja, hogy milyen tipusu emberek laknak ott. Nyilvan ha 50 millios hazat veszel, keves esely van arra, hogy putrisok koltozzenek a szomszedba, mivel az egy draga kornyek.

De hulyek mindenhol vannak, ezt nem tudom, hogy lehet kikuszobolni. Sehogy :D

2022. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehogy. Járőrözhetsz vásárlás előtt napi 3-szor a környéken, de akkor is megveheti valami új idióta a szomszéd házat pár hét múlva, mi is így jártunk. :(
2022. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Oda kell menni minnél többet. Ha veszünk egy lakást akkor mindig előtte odamegyünk miután a lakást már megmutatták nekünk és ott üldögélünk a ház előtt órákat különböző időpontokban. Megpróbálunk szóbaelegyedni olyan emberekkel akik szemmel láthatóan helyiek. Ha van bármilyen bolt/büfé akkor betérünk oda, veszünk valamit és közben az eladótól próbálunk információkat szerezni. Felhívjuk a közös képviselőt és belépünk olyan tematikus Facebook csoportba amely specifikusan a környékkel foglalkozik és helyi emberek a tagok. Mi így próbáljuk kiszűrni a balhés szomszédokat, zűrős lépcsőházakat.
2022. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Bekopogsz valahova vagy megkeresed a közös képviselőt és megkérdezed. Annak, aki el akarja adni a lakást, nem érdeke őszinte véleményt mondani, de más simán megmondja a tutit.



Anno az új munkahelyemmel kapcsolatban kerestem meg így embereket linkedinen. Tökéletes, valós képet adtak a helyről.

2022. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Nagyjából sehogy.


Én azt láttam, hogy mindig kint cigizik valaki a közös előtérben ahonnan az én és a szomszédom lakása nyílik. Néha már gondolkoztam, hogy megszámolom, hányan is vannak, mert laknak a lakásban úgy, hogy 1 pár, kisgyerekkel, nagy dög kutyával, meg kiadják a másik 2 szobát amibe 2 másik srác van.


Az egyik srácot azóta nem is láttam, és közben az is kiderült, hogy ezek mind egytől egyig bérlők és a tulaj valami külföldön élő akárki.

2022. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alattam lakó nénivel beszéltem, ő mondta, hogy hát igen, néha hangosan ordibálnak meg veszekednek. De aztán megkérdezte, hogy kínaiak laknak mellettem? Szóval erről ennyit :D
2022. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!