Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dorogra költözni?

Dorogra költözni?

Figyelt kérdés

Lakást szeretnék venni, de fővárosból és környékéről kiárazódtam és olyan helyet keresek, ahonnan még be lehet járni napi szinten dolgozni Budapestre. Voltam arra kirándulni tavaly és békés helynek tűnt.Elsősorban a lakótelepek érdekelnének, mert leginkább csak arra futja. Milyen a közbiztonság? Milyen onnan ingázni Budapestre? Melyik lakótelepet ajánlanátok?


Előre is köszi a válaszokat!



2020. ápr. 26. 10:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre nincs nagy tolongás, ennyire szar hely lenne? Mindenesetre néha visszanézek, ha esetleg valaki szeretne segíteni nekem egy kis infóval, továbbra is megköszönném.
2020. máj. 31. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Aktuális még?
2020. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Persze, ha tudnál mesélni, azt megköszönném. Tudom, hogy találni már válaszokat erre a kérdésre a gyakorin, olvastam is őket, de a kép, elsősorban a lakótelepek lakóközössége, közbiztonsága tekintetében ellentmondásos, ezért minél több véleményt szeretnék olvasni.
2020. júl. 10. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:

1992-ben költoztem ide. Itt kezdtem a 6-ik osztályt. Laktam a Lenin ltk , ami később Schmidt ltk lett. Laktam a Zsigmondi ltk. A Zsigmondi ltk egy lepusztult lakótelep így olcsóbb is, A Schmidt ltk drága, mágneszár, s kaputelefon is van, Hetente fel kell mosni két lépcsősort...


A valós közbiztonságról itt tudsz informálódni


www.dorog.hu


[link]

2020. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez mindenképp hasznos infó.


Ami a közbiztonságot illeti, igazából nem annyira a rendőrségi statisztikára lennék kíváncsi, hanem az ott élők személyes benyomására. Elsősorban tehát nem arra gondolok, hogy hány darab gyilkosság volt, meg betörés, hanem hogy nyugodtan és félelem nélkül lehet-e ott élni. Kötekedő, ordítozó vagy drogos alakokkal vannak-e gondok, állandóan a hátam mögé kell pislantgatnom, vagy béke van, meg csend és nyugalom? Próbáltam polkorrekten fogalmazni, de igazából arra gondolok, hogy a cigányság antiszociális része mennyire van jelen.


Azért kérdem, mert írták itt sokan, hogy ezzel gond van a lakótelepeken. Más azt írja, hogy nincs semmilyen gond, Dorogon rend van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..


Mi az igazság? Mert kimehetek én oda hétvégén körülnézni, de aki évek óta ott él, az tudja csak igazán, hogy mi a helyzet.

2020. júl. 11. 08:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem laknak a lakótelepen, az a néhány meg (ha akad ilyen) nyílván nem antiszociáli, mert nem lakhatna ott. A romák Esztergom-kerrvárosban laknak inkább, Dorogon kevesen vannak. Este sok a járőrautó. Szerintem jó a közbiztonság.
2020. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, köszönöm, hogy megírtad a véleményed. Valahogy sejtettem, hogy eltúlozzák, mikor jártam ott, elég nyugisnak tűnt.
2020. júl. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!