Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 3 milliárd ft-ból hol érdemes...

3 milliárd ft-ból hol érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Érdemes ebből az összegből Magyarországon élni, vagy EU más országába, vagy egy Európán kívüli országba lenne érdemes költözni?

Most hagyjuk a pénzügyi tanácsadót keressél meg szöveget.

Ki mit csinálna ebből az összegből, amiből ihletet is lehetne meríteni?


2022. jan. 16. 13:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Te nyertél szombaton?
2022. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%

Az északi sarkon...ennyi pénzből a jéghátán is megél az ember :D.

Ha meg kamu a kérdés akkor inkább hagyjuk, kecskének káposzta, ha annyit nem tud mit kezdene ennyi pénzből.


10 ezer forintot nem érdemelnél.

2022. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Én Hawaii-ra mennék. Láttam egy filmet egy férfiről, aki biciklis túrákra vitte az ott nyaraló emberkéket. Nagyon vidám, szép és értelmes életet él. Vennék egy szép házat, fizetném a takarítónőt. Egészséges és finom ételeket ennék (megkérnék egy jó szakácsot, hogy főzzön nekem, aztán tőle megtanulnám). Elmennék wellness hétvégékre. Hetente 2x-3x megmasszíroztatnám magam. Ilyesmi. :)
2022. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ mi a végzettséged, melyik nyelvet beszéled a legjobban/mennyire vagy fogékony új nyelvek megtanulására, melyik ország társadalom és gazdaságpolitikai nézetével tudsz a legjobban azonosulni, illetve mik az igényeid.


Ennyi pénzből én egyébként itthon maradnék, mert egyrészt semmi családtag, ismerős nincs külföldön, másrészt pedig szeretem a hazámat attól függetlenül, hogy mennyire kizsákmányoló rendszerben élünk. Szóval nekem az lenne az első lépésem, hogy felújíttatnám a házamat, illetve építtetnék a Balatonnál nyaralót, amely minden nyáron hozná a bevételt, talán még Visegrád környékén is lenne egy apartmanom, hogy ne csak nyáron legyen ebből bevételem.

Ezen kívül ha lenne gyerekem, nyitnék neki egy folyószámlát akkorra összeggel, amivel saját életet tud kezdeni ha odakerül.


A maradék pénzt befektetném és természetesen ugyanúgy dolgoznék mellette, ahogy eddig.

Szóval én nem mennék sehova.



De egyébként ajánlom figyelmedbe Andorrát. Egy mini állam, de nagyon kevés adóterhet kell fizetni és viszonylag békés, szép ország. Ott biztos jövőd lehet.


De ez egy olyan kérdés, ahol nagyon fontos szempont az egyéni igények, tehát erre nem nagyon tudunk helyetted válaszolni.

2022. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Meg csak bem is sejtette a kerdezo hogy o nyerte volna a tegnapi lotto otost de ugy latszik paran ezt sem tudjak ertelmezni….



A Hawai-osnak uzenem hogy egy faszabb keco 1 milliard korulvan ott, de az is mar 15 eve epult.

Csak az eves ado rá 10 millio ft.

Mondjuk el lehet tengodni azert ennyibol ott is.

2022. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Balaton parton vegyél egy házat és akkor tudsz fürödni, hajókázni, mint Bujtor István.
2022. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%

"A Hawai-osnak uzenem hogy egy faszabb keco 1 milliard korulvan ott, de az is mar 15 eve epult.


Csak az eves ado rá 10 millio ft."


Ezt gondolom valami alkoholista talponállólakó kocsmai okoskodótól hallottad, és gondoltad terjeszted tovább ezeket a nagyvilági bölcsességeket. Javaslom inkább csapj fel egy honlapot ahol tényleges Hawai-i ingatlanokat hirdetnek. Nem kerülnek ennyibe.

2022. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiből teljesen mindegy hogy hol él az ember, mindenhol a maximumon tud élni. Nincsenek határok.
2022. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz titokban tartani és kezelni a pénzt. Akkor el kell költözni olyan helyre ahol senki nem ismer. Ne vegyél luxus dolgot és kész.
2022. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nyertél most a lottón, akkor addig addig gondolkodj hogy mit szeretnél, aztán átveszed a pénzt.

Én legalábbis igy tenném meg

2022. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!