Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Egy milliárdosnak az inflácio...

Egy milliárdosnak az inflácio elött mibe érdemes befektetni, hogy a pénzgyengülést követöen ne veszitse el vagyona nagy részét?

Figyelt kérdés
Én elöször az aranyra gondoltam ,de az se olyan kiszámitható, nekem a legstabilabb befektetésnek a ritka sportautok tüntek amikböl max 20 db készült mint pl bugatti veyron és hasonlo ritka autók. A másik befektetési ötletem az ingatlan hiszen szerintem mikor a piac helyreáll az ingatlan értéke nem sokat változik az eredeti árhoz képest. Mennyire hülyeség amit leirtam , illetve milyen ötletek vannak még?

2017. júl. 23. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
részvény.
2017. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha csak védekezik az infláció ellen akkor jókra gondoltál az arannyal és az ingatlannal, de ugyanigy vannak inflációkövető állampapirok, vagy ott az infrastruktúra is. A sportautókhoz nem értek de ott van lopási és tárolási kockázat valamint gondolom karban is kell őket tartani, valamint válság alatt/közben kb nincs piacuk. Magyarán meg kell várd a következő fellendülést hogy rendesen kaszálj.


amúgy ez az inflációsdi függ az infláció mértékétől valamint attól is hogy eközben van-e reálgazdasági növekedés...

2017. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Átváltja erős valutába, arany, festmény, műkincsek
2017. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert Te milliardos vagy,es itt kersz ötleteket atlag emberektöl?
2017. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Infláció előtt? Ez inkább folyamatos jelenség, nem időszakos.
2017. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Osztogasd szét mert ha ennyi van AZT NEM TISZTESSÉGES ÚTON SZEREZTED; kártevő!
2017. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy milliárdos nem a gyk-n kér véleményt elhiheted :D
2017. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és ha igen? ;) hol máshol?
2017. júl. 24. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Azt mondja "hol máshol?" :D

Mondjuk pénzügyi tanácsadótól, banktól, vagy bármilyen, remélhetőleg kompetens, hatáskörébe tartozó gazdasági szereplőtől. Bár ez csak egy ötlet, felőlem nagy jóskára is hallgathatsz ezen az oldalon. Na de egyébként pakold a monopoly pénzt most már, sokat játszottál.

2017. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xswerdy ***** válasza:
100%
a milliárdosok vagyona általában cégekben van, nem pénzben. Kivéve persze pl. egy lottó nyertest. Nos ilyen esetekben azt szokták tanácsolni, hogy diverzifikáljon. Senki sem tudhatja, hogy mi lesz értékálló, ezért legyen részvény is (lehetőleg több ország, több szektor cégeiben), ingatlan is, arany is, műkincs is.
2017. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!