Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A 16.kerület mennyire biztonsá...

A 16.kerület mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Vasárnap megkéseltek egy férfit a Futórózsa utcában. Én rendszeresen járok futni a Sashalmi erdő környékére,este is, és eddig nem tapasztaltam, hogy los angelesi gettó lenne a 16. kerület, de most kicsit aggódok. Bár nem tudom a részleteket az ügyről, állítólag az áldozat egy gyanús külsejű alak után ment le, miután meglátta az erkélyről. Sanszosan szóváltás is lehetett, mert csak úgy random nem késelnek meg valakit az utcán mindenféle előzmény nélkül. Szerintetek?

2022. jan. 18. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor többé már nem mész futni mert történt egy ilyen? Akkor én se menjek ki többet mert az terjed, hogy van egy fekete párduc ami szabadon járkál valahol?

Pedig ahol én lakok, még medve is előfordul. Mégis kimegyek a pusztába több kilométerre mindentől, futni. Nem lehet állandóan rettegve élni.

2022. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ma már bárkit random megkéselnek/villamos alá löknek/agyon vernek az utcán bárhol.

Még csak szóváltás sem kell hozzá.

Nagyon sok az utcákon a kezeletlen pszichiátriai beteg, a szenvedélybeteg, aki azt sem tudja, hogy mit csinál, úgy ki van ütve.


Egyébként össze-vissza írkálnak, kolléganőm valamelyik csatornán a híradóban látta, ott állítólag azt mondták, hogy sétáltatta a kutyát, amikor meglátta a kocsik között matatni a támadót, rászólt, az meg nekiugrott.


Egyet értek az egyessel, nem lehet állandóan rettegni, mert ha senki nem megy ki az utcára, akkor leáll az élet, nem lesz senki, aki dolgozna.


Futni lehet társaságban is, ha az megnyugtat.

2022. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es, wow. Merre laksz? Csak nem Erdély?
2022. jan. 18. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nekem csak a kocsimat húzta meg egy ember egy kulccsal, már ez komoly agymunka, hogy bízzak és szeressem az embereket újra és egyáltalán merjek utcán parkolni. De mi más választásunk van? Zárkózzunk be otthon?
2022. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!