Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen konfliktusaitok voltak...

Milyen konfliktusaitok voltak a szomszédokkal, milyen volt a legidegesítőbb szomszéd?

Figyelt kérdés

Én még nem tettem konkrét lépéseket, de tervemben van jól elküldeni az anyjába a fenti szomszédot, aki napi 3x krákog, a torkát köszörüli valami egészen undorító módon. Gyakran a köpetet is hallani, és ez nem időszakos, hanem krónikus. 3 éve élek itt, és 3 éve minden egyes nap ezt csinálja.

Lehet, hogy beteg, de akkor szedjen gyógyszert.


2022. jan. 22. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha 3 éve hallgatod, akkor hogyhogy pont most kezdett el zavarni?
2022. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

-Figyu légyszi parkolj már máshogy, hogy mi is ide tudjunk állni

-Jajj persze, bocsesz, csak 10 percre álltam meg, már indulok is.


Vagy


[Hétköznap reggel 7 körül]

- Kérlek ne ilyenkor zongorázz

- 5 perc és indulok a suliba amúgyis. De bocsánat, cserébe délután kísérem a te dalodat, segítek gyakorolni, játsszunk együtt.


Vagy


- Nem láttátok a labdánkat?

- De. A múltkor nem pakoltátok el és útban voltak, elraktuk. Mindjárt küldöm Pistikét és visszaadja.


Kb ilyenek. Szerencsére még sosem volt igazán idegesítő/rossz szomszédom.

2022. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 senior10 ***** válasza:
74%
nem nevezném konfliktusnak, de az előző szomszéd macskái jártak át rendszeresen a mi kertünkbe üríteni, kikaparták tavasszal palántákat adott esetben letörték a friss hajtásokat. egy-két alom kiscica is nálunk született. ezt kellett jeleznem két három alkalommal a szomszédnak. kb ennyi volt.
2022. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk a szomszédban van egy albérlő család, akik minden nap ordibálnak, hallgatják a latin muzsikát meg ajtót csapkodnak. Amikor megemlítettük nekik, hogy lehetnének halkabbak, az volt a válasz, hogy nem is ők zajonganak, hanem mi. És ez ~10 éve megy :/
2022. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Pár éve, a lépcsőházbeli szembe szomszéddal volt egy kisebb konfliktus, de az sem volt annyira durva.

Egész nap maximum hangerőn hallgatta a politikai csatornáit, nem túlozva. Reggel 5-kor is ment nála, éjjeli-nappali-hajnali órákban is, és a csukott ablak sem segített ezen semmit, még így is tisztán lehetett érteni minden szót. Sokadik nap után próbáltam vele beszélni, de nem nyitott ajtót. Még párszor átmentem és akkor sikerült megértetni vele a gondot. Hiába voltam tisztelettudó és kértem meg, hogy halkítson, főleg éjjel, nekem támadt a bácsi (szóban persze). Párszor még szóltam neki más alkalmakkal, akkor sem bunkón, ő szidott szépen, de (most kopogtam le újból) az éjjeli bömböltetésről leszokott, és már nappal sem annyira vészes.

(nem vettem magamra a kirohanását, mert másokkal is ilyen)

2022. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az picit vicces, hogy azért balhézol, mert napi háromszor(!) köhögni merészel. Azért ennyi joga hadd legyen már az embernek a saját lakásában.
2022. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Alattam egy nagyipari húsnagykereskedés van. Lényegében élhetetlenné teszik a lakást, de nem csak a mienkét, hanem egészen a 7. emeletig. Olyan háború folyik a lakóközösség és ellenük, amit egy akciófilmben simán fellehetne használni.
2022. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es erről volt poszt máshol miért nem szüntetitek meg? Simán közgyűlési többség kell hozzá. Ennyire nem zavarja a lakókat???
2022. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
#8 hehehe. 20 éve próbálja sikertelenül a lakóközösség. Dehogynem, zavar mindenkit. Sajnos megvették egész Dunaújvárost és Fejér megyét, nem lehet őket megszüntetni. Maffiaszerűen, illegálisan működnek, de a városvezetés, bíróság, rendőrség, összes hivatal mellettük van, mert szép summát adnak. Ide egy pár tonna hús, oda egy pár tonna és szem-fül becsukva, papírra nincs szükség. Média meg vállat van, 444, Telex, Origo, RTL, 24.hu? Senkit nem izgat.
2022. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Hozzátenném még azt, hogy 2012 sikerült bíróságra vinni az ügyet, 2013-ban 1 hétre bezáratták, mert mit keres egy nagyipari zónába tartozó gyárszerűség egy lakó és pihenőövezetben, 1 hét után újranyithattak, mert fellebbeztek. 2014-ben jogerősen kimondta ugyanaz a bíróság, hogy esszenciális és kötelező a környék életéhez a húsnagykereskedés és a lakóknak kötelező szenvedni a saját lakásukban. Ez kereken bele van fogalmazva a jegyzőkönyvbe. Világgá küldtem, minden médiának. Senkit nem izgatott, szerintük jól van ez így.
2022. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!