Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tervezi valaki, hogy fel megy...

Tervezi valaki, hogy fel megy a fővárosba lakni, dolgozni a közeljövőbe?

Figyelt kérdés
Én is tervezem, ezért érdeklődöm.
2022. febr. 17. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Videken eleg jol keresek igy is.

2022. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább Németországba megyek. Azonos lakbér és megélhetési költségek mellett többszörösét kapom.
2022. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Engem nem viszel magaddal németbe? :D

Ott milyen munkahelyen leszel?

2022. febr. 17. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Még keresem a megfelelő lehetőséget. Öt évig ott voltam de meguntam és hazajöttem hátha lesz itthon valami értelmes. Jó volt kicsit itthon, de már kezd elegem lenni. Majd ha tudok valami konkrétumot megírom.
2022. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már megtettem, és már itt élek, az számít?
2022. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Inkább csak olyanok érdekelnének, aki most vág neki, hogy tudjuk egymást bíztatni, vagy beszélgetni, megismerni a várost, ilyesmik... De köszi a választ
2022. febr. 18. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó, akkor az én sikeremmel nem motiválok senkit, nem bíztatok senkit, hogy a kisfalusi nyomorból is fel lehet költözni a fővárosba, jó életet élni.

Mindezt azért nem teszem, mert ezt nem olyan rég értem el, nem pedig a jövőben fogom.

2022. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben.
2022. febr. 18. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!