Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon az összes...

Magyarországon az összes kisebb város kihalt és nehezen élhető?

Figyelt kérdés

Most az ilyen 30-50ezres városokrak gondolok elsősorban.

Nem Esztergomtól élek, és ott is alig van munkalehetőség, általában borzasztóan kihaltak az utcák.

Nemrég voltam Baján, nagyon szép város, de azt mondták ott is a helyiek, hogy alig van munkalehetőség, és eléggé kihalt volt a város, bár állítólag nyáron sokan vannak vízpartokon.

az összes ilyen városról ilyeneket hallok, akkor csak Bpre meg Szegedre érdemes költözni?



2022. febr. 20. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%
#5: Fejér megyei vagyok. Ha nincs valami rendezvény vagy csinnadratta Székesfehérváron, akkor éjjel még a Belváros is full kihalt. (Ezért is szeretek Ingressezni és Pokémon Go-zni éjszaka, tök nyugis, hangulatos ilyenkor a város, nincs az a sok gyökér az utcán.)
2022. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Múltkor Keszthelyen voltam a Festetics kastélynál, sehol senki. Nyáron viszont sokan vannak. Pécsen sokszor voltam mindig nagy a nyüzsgés.
2023. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!